24 Aralık 2015, Perşembe 16:42:55

THY Sabiha Gökçen'den Dubai'ye bugün başlıyor

Türk Hava Yolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Dubai seferleri bugün başlıyor.
  • Pegasusun nali kirilmis zaten SAW da yalnizken yuksek fiyatlardan cakiyordu, THY geldi ve uctugu tum hatlarda Pegasusun yolcusunu aldi otobus yolculari da Pegausa kaldi, THY SAW da bos ucuyir diyen herhalde buradan THY ile hic ucmamis THY SAW dan uctugu her yere dolu ucuyor daha bunlar Pegasusun iyi gunleri. Yeni actigi hatlarin hepsi ful hangisi bos, akli evvel biri de zarara ucuyor diyor. Bir Almanya iyiymis. Londra uctun mu paket, Roma, Milano ya da Venedik? Bruksel? Amsterdam?Paris? Cogunu gunde ikiye cikartti THY o yuzden atacaksan destekli at. Bu hatlardaki tum elit yolcuyu da aldi. Pegasus kalanlar da ... neyse
  • THY Nisan ayindan itibaren SAW-STO ucuslarina baslayacak diye bir duyum aldim, dogru mudur?
  • Venedike de uçuyor SAW'dan bildiğim kadarıyla.
  • o değil de saw'da ne oldu ne bitti ? güvenli mi şimdi havalimanlarımız ?

Dubai seferleriyle birlikte Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan uçtuğu yurt dışı nokta sayısını 26’ya yükseltiyor.

Dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen’den icra ettiği yurt dışı uçuşlarını artırmaya devam ediyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amsterdam, Bakü, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Ercan, Frankfurt, Kiev, Kuveyt, Londra, Milan, Münih, Paris, Tiflis, Tahran, Tel Aviv, Viyana, Roma, Stuttgart, Köln, Barselona, Dammam, Erbil ve Bahreyn, Bağdat’tan sonra Dubai’ye de uçuş başlatacak olan Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan sefer yaptığı nokta sayısını 26’ya yükseltiyor.

Bugün başlayacak olan İstanbul Sabiha Gökçen(SAW) – Dubai(DXB) seferleri haftada 7 frekans icra edilecek olup 3 Mart 2016 itibarıyla sefer sayısı 10’a yükselecek. Sabiha Gökçen’den Dubai’ye, tüm vergiler dâhil olmak üzere gidiş dönüş 409 USD’den başlayan açılışa özel fiyatlarla seyahat edilebilir.

Dubai’ye ait tarifeli uçuş saatleri:

Uçuş No.

Günler

Başlangıç Tarihi

Kalkış

Varış

TK  758

Her gün

24.12.2015

SAW

21:25

03:50

+1

DXB

TK  759

Her gün

25.12.2015

DXB

05:20

08:35

 

SAW

TK  756

Perşembe, Cuma, Pazar

03.03.2016

SAW

11:15

17:40

 

DXB

TK  757

Perşembe, Cuma, Pazar

03.03.2016

DXB

18:40

21:55

 

SAW

 

THY Sabiha Gökçen'den Dubai'ye bugün başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

nal kirilmis ~ 2 yıl önce
Pegasusun nali kirilmis zaten SAW da yalnizken yuksek fiyatlardan cakiyordu, THY geldi ve uctugu tum hatlarda Pegasusun yolcusunu aldi otobus yolculari da Pegausa kaldi, THY SAW da bos ucuyir diyen herhalde buradan THY ile hic ucmamis THY SAW dan uctugu her yere dolu ucuyor daha bunlar Pegasusun iyi gunleri. Yeni actigi hatlarin hepsi ful hangisi bos, akli evvel biri de zarara ucuyor diyor. Bir Almanya iyiymis. Londra uctun mu paket, Roma, Milano ya da Venedik? Bruksel? Amsterdam?Paris? Cogunu gunde ikiye cikartti THY o yuzden atacaksan destekli at. Bu hatlardaki tum elit yolcuyu da aldi. Pegasus kalanlar da ... neyse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Stockholm ~ 2 yıl önce
THY Nisan ayindan itibaren SAW-STO ucuslarina baslayacak diye bir duyum aldim, dogru mudur?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
27.nokta değil mi? ~ 2 yıl önce
Venedike de uçuyor SAW'dan bildiğim kadarıyla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rezalet ~ 2 yıl önce
o değil de saw'da ne oldu ne bitti ? güvenli mi şimdi havalimanlarımız ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000