05 Ocak 2016, Salı 10:13:31

THY Sabiha Gökçen çıkışlı uçuşlarını artırıyor

Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen çıkışlı uçuşlarına yenilerini ekliyor.
  • Shgm tk'nın dışhat uçuşlarına yer açmak için yine harekete geçip genelge yayınlamış. Özetle diyor ki, saw'dan yapılacak dış hat uçuşlara öncelik verilecek, iç hat uçuşlarına izin vermeyin. Danışıklı dövüş işte, ama iki yıldır hergün yamayıp düzeltemedikleri pist çökünce görecem ben onları bakalım shgm / tk ortaklığını kim kurtaracak.
  • Bu hatlar cok dogru Pegasus cok yuksek fiyattan satiyordu, eger SAW dan ucmak isterseniz Pegasusa mahkumdunuz.Cok iyi oldu, emniyet, konfor ve kalite yolun acik olsun Helsinki ve Oslo da baslarsa tadindan yenmez
  • arkadaşım ikinci pist çalışmalararı başladı pendik-havaalını otobanın dan geldinizde yol kenarında bakın çalışmalara başladı.hatta otoban üstüne yapılcak köprünün harfiyatı bitmek zere ne zaman bitecegi belli degil ama çok sayıda iş makinası çalışıyo.
  • 2016 yazında sabiha Gökçen kilit. Motor çalıştırma müsadesi için dahi 1,5 saat beklenecek. Malum , pist başı 06 olacak. İniş trafiğini de dikkate aldığınızda bi bir saat de öyle 2-2,5 saat. ............... Bu arada bu yazdıklarım iyi günler. Bi de bunun LOLO'su ( 2017'si ). ... 2016'da pgs 16 uçak , tk 10 uçak envantere dahil edecek. E bi de 2017 yi düşünün. :))

Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen çıkışlı uçuşlarına yenilerini ekliyor. 2016 yaz sezonuyla birlikte THY Sabiha Gökçen'den Stockholm, Kopenhag ve Basra'ya uçacak.

THY'nin Stockholm seferlerinin 25 Nisan'da, Kopenhag seferlerinin 30 Mayıs'ta ve Basra seferlerinin ise 2 Mart'ta başlayacağı öğrenildi.

Seferler ile ilgili detaylar daha sonra açıklanacak.

THY Sabiha Gökçen çıkışlı uçuşlarını artırıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Shgm ~ 2 yıl önce
Shgm tk'nın dışhat uçuşlarına yer açmak için yine harekete geçip genelge yayınlamış. Özetle diyor ki, saw'dan yapılacak dış hat uçuşlara öncelik verilecek, iç hat uçuşlarına izin vermeyin. Danışıklı dövüş işte, ama iki yıldır hergün yamayıp düzeltemedikleri pist çökünce görecem ben onları bakalım shgm / tk ortaklığını kim kurtaracak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cok dogru ~ 2 yıl önce
Bu hatlar cok dogru Pegasus cok yuksek fiyattan satiyordu, eger SAW dan ucmak isterseniz Pegasusa mahkumdunuz.Cok iyi oldu, emniyet, konfor ve kalite yolun acik olsun Helsinki ve Oslo da baslarsa tadindan yenmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yapma ya ~ 2 yıl önce
pgs strockholm gidişi geliş 160 tl ye aldım.şehirlerarası otobüs git gel bile daha pahalı.thy bence pgs in ekmegini kesmek için daldı buraya da
pist ~ 2 yıl önce
arkadaşım ikinci pist çalışmalararı başladı pendik-havaalını otobanın dan geldinizde yol kenarında bakın çalışmalara başladı.hatta otoban üstüne yapılcak köprünün harfiyatı bitmek zere ne zaman bitecegi belli degil ama çok sayıda iş makinası çalışıyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hep söylüyorum. (pgs km1 ) ~ 2 yıl önce
2016 yazında sabiha Gökçen kilit. Motor çalıştırma müsadesi için dahi 1,5 saat beklenecek. Malum , pist başı 06 olacak. İniş trafiğini de dikkate aldığınızda bi bir saat de öyle 2-2,5 saat. ............... Bu arada bu yazdıklarım iyi günler. Bi de bunun LOLO'su ( 2017'si ). ... 2016'da pgs 16 uçak , tk 10 uçak envantere dahil edecek. E bi de 2017 yi düşünün. :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000