31 Temmuz 2017, Pazartesi 11:14:25

THY rest çekti Do&Co kapanacak mı?

Türk Hava Yolları ile Turkish Do&Co arasında ipler kopma noktasına geldi.
  • Ne zaman thy Doco kapatlıdı
  • Memnun değil
  • Beter olsunlar
  • Kölelik sistemi çalışanın çalışana saygısı sıfır herkesin götü kalkmış 1 aylık eleman adam ezme modunda posta başına söylersin idare et der paydosa yakın gelir yanına mesaidesin der al sana mesai zorla güzellik olmaz hemşerim hadi eyvallah DO.CO ......

Türk Hava Yolları ile Turkish Do&Co arasında ipler kopma noktasına geldi. Türk Hava Yolları’nın yüzde 50 ortaklığı olan THY’nin ikram şirketi Do&Co ile üçüncü havalimanı konusunda görüş ayrılığı olduğu öğrenildi. İlker Aycı’nın Atilla Doğudan’a rest çektiği iddia ediliyor.

Türk Hava Yolları ile Atilla Doğudan’ın şirketi Do&Co’nun yüzde 50 ortaklıkla kurduğu Turkish Do&Co ile yollar ayrılma noktasında geldi. 1 Ocak 2007 tarihinde resmen faaliyete başlayan Do&Co ile THY arasından kopma noktasına gelen ilişkinin üçüncü havalimanı ile ilgili olduğu ifade edildi.

Airporthaber’in edindiği bilgiye göre; THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ile Do&Co’nun sahibi Atilla Doğudan arasında gerçeklenen görüşmede Aycı’nın üçüncü havalimanında yatırım yapması için Doğudan’dan istekte bulunduğu ancak Doğudan’ın bu isteğe olumlu yaklaşmadığı belirtildi.

Dünyanın en büyük havalimanlarından birinde yatırım yapmaya soğuk bakan ve bunu “Para yok” diye gerekçelendiren Do&Co’nun sahibi Atilla Doğudan’a İlker Aycı’nın rest çektiği iddia edildi. 29 Ekim 2018 tarihinde açılması planlanan üçüncü havalimanında yer almak istemeyen Turkish Do&Co’nun alternatifini oluşturmak isteyen THY yönetimi şimdiden Singapur Havayolları’nın ikram şirketi SATS ile görüşmelere başladı.

Atilla Doğudan’ın bu kararından vazgeçmeyerek üçüncü havalimanında yatırım yapmaması halinde THY’nin alternatif bir oluşuma gideceğine kesin gözle bakılıyor.

©Airporthaber.com Özel

THY rest çekti Do&Co kapanacak mı?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (145)

Semo ~ 16 gün önce
Ne zaman thy Doco kapatlıdı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Semo ~ 16 gün önce
Memnun değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dagcılık ~ 6 ay önce
Beter olsunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dagcılık ~ 6 ay önce
Kölelik sistemi çalışanın çalışana saygısı sıfır herkesin götü kalkmış 1 aylık eleman adam ezme modunda posta başına söylersin idare et der paydosa yakın gelir yanına mesaidesin der al sana mesai zorla güzellik olmaz hemşerim hadi eyvallah DO.CO ......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000