01 Nisan 2013, Pazartesi 13:18:47

THY RESMEN BAŞLADI

Dünyada en çok ülkeye uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları, yeni bir uçuş noktasını daha uçuş ağına ekledi...
  • Acaba diğer Kuzey Amerika destinasyonları (San Francisco, Boston, Detroit, Miami, Vancouver, Montreal) ne zaman başlayacak?
  • Hangi ekip bu ucagi geri getirecek bugun. Bu ucakla giden yorgunlar mi, yoksa deha evvel giden bir ekip mi? Gelen ekipte tahminim bir ABD'li pilot vardi, cazirtidan iyi duyamadim ama benim icin "home coming" dedi kuleye saniyorum.
  • Kocum be....
  • Yeni denizaşırı uçuşlar ekleniyor.. Buenos Aires ve Houston oldu sanırım son destinasyonlar. Haftanın belli günlerinde gerçekleştirilen Guangzhou seferleri her güne çıkarıldı. Bitmeyen bir 777 ihtiyacı var. 7 kiralık 777 yeterli olur mu göreceğiz.

Türk Hava Yolları bugün Amerika’nın Houston kentine olan seferlerine başladı. Amerika’daki 5. uçuş noktası olan Houston seferleri toplam 312 yolcuyla başladı. TK 33 sefer sayısı ve Boeing 777-300ER tipi uçakla yapılan ilk sefer için yolcular 219 numaralı körükten alındı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; bugün saat 13:05'teki seferin 312 yolcusunun 28 business, 61 comfort, 223 ekonomi olduğu ve 120 dolayında yolcunun da THY tarafından özel davetli olarak uçuşa katıldığı öğrenildi.

THY’nin bugün başlayan Houston seferleri Pazartesi, Salı, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftada 4 gün icra edilecek.THY RESMEN BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Diğerleri ~ 5 yıl önce
Acaba diğer Kuzey Amerika destinasyonları (San Francisco, Boston, Detroit, Miami, Vancouver, Montreal) ne zaman başlayacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ekip ~ 5 yıl önce
Hangi ekip bu ucagi geri getirecek bugun. Bu ucakla giden yorgunlar mi, yoksa deha evvel giden bir ekip mi? Gelen ekipte tahminim bir ABD'li pilot vardi, cazirtidan iyi duyamadim ama benim icin "home coming" dedi kuleye saniyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
George Bush ~ 5 yıl önce
Kocum be....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yunus ~ 5 yıl önce
Yeni denizaşırı uçuşlar ekleniyor.. Buenos Aires ve Houston oldu sanırım son destinasyonlar. Haftanın belli günlerinde gerçekleştirilen Guangzhou seferleri her güne çıkarıldı. Bitmeyen bir 777 ihtiyacı var. 7 kiralık 777 yeterli olur mu göreceğiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000