21 Mayıs 2018, Pazartesi 15:21:18

THY pilotundan anlamlı anons!

Fenerbahçe erkek basketbol takımının Euroleague finalinde Real Madrid'e kaybetmesi sonrasındaki dönüş yolculuğunda kaptan pilotun yaptığı anons uçakta büyük alkış aldı.
  • anons nerelere çekılıyor vay vay ...Ulkemde heryıl futbolda Avrupa şampiyonu olmusuzda bız mı atladık ki; ıkıncılık yavan ve yalaka gelmiş!!!!
  • Herkese selam Artık şunu öğrendim. Önceden bu haber sitesini sadece havacıların takip ettiğini veya edebileceğini sanırdım. Ancak yanılmışım. Belli ki havacılıkla ilgisi olan veya olmayan birsürü insan takip ediyormuş. Aslında bu site adına olumlu bir şey. Ancak ne benim sizlere ne de sizin bana havacılığı öğretecek durumumuz yok. Yaşım 50 ve havacılıkta pek de yeni sayılmam sanırım. İngilizcemi tartışmak bile istemiyorum. Tuttuğum takım Galatasaray. Evet wellcome anonsunda böyle bir standart yok. Ancak bazı özel günlerde özel anonslar yapılıyor. Ben de bu özel seferde özel bir anons yapmak istedim. Amacım ise hiç kimseye yaranmak değildi. Hayat felsefem gereği başarıların hep takdir görmesi gerektiğidir. Herkese selam ve saygılarımla...
  • Kaptanin kendisi ve eşi yorumlara bayagi bozulmus , salvoya baglamislar . Sen bir harekete girisiyorsan begenenler oldugu kadar bunu elestiren , buna yilisiklik , yalakalik diyen de cikacaktir . Sakin ! Daha olgun ! Az laf cok iş , ayrica evet bu muhtesem bir yalakalik :)))
  • Helel olsun abime, ulan ona bakarsanız milli bayramlarımızda da KOKPİT için bizim kitabımızda ve announcement guide da HİÇBİR ŞEY yok; ama adam gibi adamlar gidiyor amir'in iPad'den resmini çekip yolcuya TAKIR TAKIR anonsunu yapıp o ceketinde taşıdığı Türk Bayrağının hakkını veriyor... ECAN_ACTION !!!

Fenerbahçe erkek basketbol takımının Euroleague finalinde Real Madrid'e kaybetmesi sonrasındaki dönüş yolculuğunda kaptan pilotun yaptığı anons uçakta büyük alkış aldı.

Son 3 yılın finalisti ve Türkiye'nin Avrupa'daki gururu olan Fenerbahçe, dün akşam oynadığı Euroleague finalinde Real Madrid'e 85-80 yenilerek kupaya veda etmişti.

Dönüş yolculuğunda ise Türk Hava Yolları'nın kaptan pilotu, yaptığı anonsla Fenerbahçeli basketbolcuları teselli etti.

Kaptan İngilizce yaptığı anonsta; '“Siz bizim onurumuz, gururumuzsunuz. Daha nice başarıları, Avrupa Şampiyonluklarını birlikte yaşayacağız. Her şey için teşekkürler.” dedi.

İşte o anlar:

 

THY pilotundan anlamlı anons!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

şener yüngül ~ 1 ay önce
anons nerelere çekılıyor vay vay ...Ulkemde heryıl futbolda Avrupa şampiyonu olmusuzda bız mı atladık ki; ıkıncılık yavan ve yalaka gelmiş!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anonsu Yapan.... ~ 1 ay önce
Herkese selam Artık şunu öğrendim. Önceden bu haber sitesini sadece havacıların takip ettiğini veya edebileceğini sanırdım. Ancak yanılmışım. Belli ki havacılıkla ilgisi olan veya olmayan birsürü insan takip ediyormuş. Aslında bu site adına olumlu bir şey. Ancak ne benim sizlere ne de sizin bana havacılığı öğretecek durumumuz yok. Yaşım 50 ve havacılıkta pek de yeni sayılmam sanırım. İngilizcemi tartışmak bile istemiyorum. Tuttuğum takım Galatasaray. Evet wellcome anonsunda böyle bir standart yok. Ancak bazı özel günlerde özel anonslar yapılıyor. Ben de bu özel seferde özel bir anons yapmak istedim. Amacım ise hiç kimseye yaranmak değildi. Hayat felsefem gereği başarıların hep takdir görmesi gerektiğidir. Herkese selam ve saygılarımla...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airbus ~ 1 ay önce
Kaptanin kendisi ve eşi yorumlara bayagi bozulmus , salvoya baglamislar . Sen bir harekete girisiyorsan begenenler oldugu kadar bunu elestiren , buna yilisiklik , yalakalik diyen de cikacaktir . Sakin ! Daha olgun ! Az laf cok iş , ayrica evet bu muhtesem bir yalakalik :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A320 ~ 1 ay önce
Helel olsun abime, ulan ona bakarsanız milli bayramlarımızda da KOKPİT için bizim kitabımızda ve announcement guide da HİÇBİR ŞEY yok; ama adam gibi adamlar gidiyor amir'in iPad'den resmini çekip yolcuya TAKIR TAKIR anonsunu yapıp o ceketinde taşıdığı Türk Bayrağının hakkını veriyor... ECAN_ACTION !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000