17 Mayıs 2016, Salı 18:56:04

THY pilotundan alkışlanacak hareket

Türk Hava Yolları'nda kaptan pilot olarak görev yapan Fatih Osmanlı'nın engelli çocuklar için kurduğu basketbol takımı büyük alkış topladı.
  • pilotluğunu bilemem ama kendini Osmanlı hanedan soyundan zanneden komik şahıs:) olsun zannetsin kimler kendini ne zannediyo sonuçta. yaptığı hareket başarılı spora desteğe devam
  • Umarim böylesine güzel isleri bizlerde yapariz . Konun detaylarini bilmeden ön yargiyla bu kadar acimasiz eleştiri nasil yapilabiliyor anlamak mümķün değil.Müthiş emek ,stres,yorgunluk,brokrasi vs vs sonucunda basketbol sahasi kulüp ve engelli çocuklarimizin takimi.Haydin gari bir deniz yildizinida bizler denize kavusturalim .
  • Hocalardan Hakan E. çok iyi... Adam gibi adam Hakan E. !
  • Sedat Kaptan, SouthWest Airlines için neden bulmuşsun. Fatih kaptan Emirates'te de çalıştı. Emirates'e girmek herkesin harcı değildir. Majör diyorsun majörlerin kralıdır Emirates. :)

Antalya'da bulunan Osmanlı Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye'deki ilk otizmli ve zihinsel engelli basketbol takımını kurdu.

Bir dönem Emirates'te kaptan pilotluk yapan ve halihazırda Türk Hava Yolları'nda (THY) Boeing B777 kaptanı olan, Osmanlı GSK Başkanı Fatih Osmanlı, tarihe geçen basketbol takımıyla ilgili önceki gün düzenlenen piknikte otizmli ve zihinsel engelli genç basketbolculardan büyük ilgili gördü.

Antalya Osmanlı GSK Hatice Ramazan Savaş Otizm Eğitim Merkezi'ndeki otizmli çocuklar yararına düzenlenen pikniğe şehrin seçkin aileleri katılırken, başkan Fatih Osmanlı çocukların eğitimi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirterek tüm Antalya halkını bu çocuklara destek olmaya davet etti.

Davette, otizmli gençlerin el işleri davetlilerin beğenilerine sunulurken, toplanan gelir okul aile birliği hesabına yatırıldı.

THY pilotundan alkışlanacak hareket

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (59)

hanedan ~ 2 yıl önce
pilotluğunu bilemem ama kendini Osmanlı hanedan soyundan zanneden komik şahıs:) olsun zannetsin kimler kendini ne zannediyo sonuçta. yaptığı hareket başarılı spora desteğe devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ateş Ataş ~ 2 yıl önce
Umarim böylesine güzel isleri bizlerde yapariz . Konun detaylarini bilmeden ön yargiyla bu kadar acimasiz eleştiri nasil yapilabiliyor anlamak mümķün değil.Müthiş emek ,stres,yorgunluk,brokrasi vs vs sonucunda basketbol sahasi kulüp ve engelli çocuklarimizin takimi.Haydin gari bir deniz yildizinida bizler denize kavusturalim .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Como Lokko ~ 2 yıl önce
Hocalardan Hakan E. çok iyi... Adam gibi adam Hakan E. !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fly by Wire ~ 2 yıl önce
Sedat Kaptan, SouthWest Airlines için neden bulmuşsun. Fatih kaptan Emirates'te de çalıştı. Emirates'e girmek herkesin harcı değildir. Majör diyorsun majörlerin kralıdır Emirates. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000