03 Temmuz 2009, Cuma 08:20:38

THY pilotuna soruşturma açıldı!

Valiler Kararnamesi’yle Şanlıurfa valiliğine atanan Trabzon eski Valisi Nuri Okutan, Şanlıurfa’daki karşılama törenine geç kalmamak için Atatürk Havalimanı’nda uçak bekletince uçağın pilotu ve meydan personeli hakkında soruşturma açıldı.
  • sen kim oluyorsunda acıyorsun yada yargılıyabiliyorsun.anca arkadan konusursunuz... dava açılır,sorusturma acılır gerekli cevaplar verilir.
  • Kültür meselesi, bu olay gelişmiş ülkelerde meydana gelmezdi, oysa güzel ülkem hala gelişmekte olduğundan bu tarz olaylar her zaman her yerde olabiliyor. Zavallı pilot, vaktinde Aprondan ayrılsaydı bu seferde resmi yada GAYRİ RESMİ başına neler gelebilirdi bilinmez... Bence sayın vali bu olaya el atmalı, yolculardan ve havayolu emekçilerinden özür dileyerek büyüklüğünü göstermelidir. Büyük ihtimal uçağın bekletildiğinden sayın valinin haberi yoktu, bilseydi eğer buna zaten müsade etmezdi..
  • Devletin valisi, devletin yarattığı trafik kaosu, geçiken devletin uçağı veeeee sorşturma başlatılan ve kovuşturulan devletin personeli. Ama bu da herhalde devletin kendi içindeki uyumun en güzel kanıtı ! Neyse devlet içinde olur böyle şeyler !!!
  • PİLOT NE YAPSIN,PROTOKOL GİRMİŞTİR ARAYA.YUKARIDAN BEKLE DENMİŞTİR ODA BEKLEMİŞTİR.THY SAATLERCE ROTAR YAPIDA 17DK'LIK BİR GECIKME ICIN MI SORUSTURMA BASLATILMIS.HAKIKATAN ÇOK KOMIK.GEC BUNLARI GEEEC. SORUSTURULMASI GEREKEN DAHA ONEMLI ŞEYLER VAR THY'DE.

Valiler kararnamesiyle Şanlıurfa Valiliği’ne atanan Trabzon eski valisi Nuri Okutan, Şanlıurfa’daki karşılama törenine geç kalmamak için Atatürk Havalimanı’nda uçağı bekletince, uçağın pilotu ve hava meydanları personeli hakkında soruşturma açıldığı iddia edildi.

Kararnameyle Şanlıurfa Valiliği’ne atanan Vali Nuri Okutan, 24 Haziran’da valilik önünde düzenlenen vedalaşma töreninde duygulu anlar yaşamıştı. Trabzon’dan önce İstanbul’a giden Vali Okutan, buradan Şanlıurfa’ya geçecekti. 26 Haziran Cuma günü Şanlıurfa’daki karşılama törenine gitmeye çalışan Vali Okutan, İstanbul trafiğine takıldı. Türk Hava Yolları’nın sabah saat 07.25’de kalkması gereken uçağı, Vali Okutan’ın geç kalması nedeniyle 17 dakika apronda bekletildi. Korumaların devreye girmesiyle bekletilen, uçağa binen Vali Okutan’nın ardından büyük sorunların ortaya çıktığı belirtildi. Saat 07.25’de kalkması gereken uçağın, 17 dakika rotarlı kalkması, pilot ve hava meydanlarındaki görevlileri de sıkıntıya soktuğu ileri sürüldü. Uçağın geç kalkması yüzünden pilot ve görevliler hakkında soruşturma başlatıldığı iddia edildi.

Günebakış

THY pilotuna soruşturma açıldı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 9 yıl önce
sen kim oluyorsunda acıyorsun yada yargılıyabiliyorsun.anca arkadan konusursunuz... dava açılır,sorusturma acılır gerekli cevaplar verilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Kültür meselesi, bu olay gelişmiş ülkelerde meydana gelmezdi, oysa güzel ülkem hala gelişmekte olduğundan bu tarz olaylar her zaman her yerde olabiliyor. Zavallı pilot, vaktinde Aprondan ayrılsaydı bu seferde resmi yada GAYRİ RESMİ başına neler gelebilirdi bilinmez... Bence sayın vali bu olaya el atmalı, yolculardan ve havayolu emekçilerinden özür dileyerek büyüklüğünü göstermelidir. Büyük ihtimal uçağın bekletildiğinden sayın valinin haberi yoktu, bilseydi eğer buna zaten müsade etmezdi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Devletin valisi, devletin yarattığı trafik kaosu, geçiken devletin uçağı veeeee sorşturma başlatılan ve kovuşturulan devletin personeli. Ama bu da herhalde devletin kendi içindeki uyumun en güzel kanıtı ! Neyse devlet içinde olur böyle şeyler !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
PİLOT NE YAPSIN,PROTOKOL GİRMİŞTİR ARAYA.YUKARIDAN BEKLE DENMİŞTİR ODA BEKLEMİŞTİR.THY SAATLERCE ROTAR YAPIDA 17DK'LIK BİR GECIKME ICIN MI SORUSTURMA BASLATILMIS.HAKIKATAN ÇOK KOMIK.GEC BUNLARI GEEEC. SORUSTURULMASI GEREKEN DAHA ONEMLI ŞEYLER VAR THY'DE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000