04 Kasım 2010, Perşembe 12:12:47

THY PİLOTU GÖZALTINDA, KABİN MEMURU HASTANEDE

Türk Hava Yolları’nda görevli kaptan Pilot Ergün Saraç, uçuşa yetişmek amacıyla havalimanı Basın Ekspres O-2 karayolu istikametinde kaza geçirdi.
  • noldu pilot efendi serbest kaldımı acaba?
  • ''sen cennetteki biz, biz dünyadaki sen...'' Öztürkler
  • Allah kimseyi ölüm acısıyla terbiye etmesin der büyükler.acının tarifi olmaz bende yasadım ve zor atlattım sizi anlayabiliyorum.Burada Ergun Kaptani iyi tanıyan bir insan olarak bizler sizin acınıza saygı duyuyor ve olayın oluşundan dolayı üzüntü duyuyoruz.Burada su kadar promil alkollü,yok su kadar hızı vardı,ben raporu gördüm,polislerle konuştum gibi ifadelerde bulunmak elimize bır şey geçirmez.Sadece burada bazı kendini bilmez insanlara malzeme veriyorsunuz.Bakın adaletin keskim bıçağı vardır ve herkez adaletin önünde eşittir.Bırakın adalet gerekeni zaten yapacaktır.Tekrar basınız sagolsun,tüm acılı aileye Sabir diliyorum
  • şiddetle kınıyorum sizi.yukarıda resmini gördüğünüz kazaya paha biçmişsiniz.çok ayıp.ifadenizin sonundaki gülen yüzlere bakılırsa durumdan oldukça zevk almış bir ruh haliniz var.sizin şu ruh halinize çok üzüldüm.
Türk Hava Yolları'nda görevli A340 pilotu Ergün Saraç’ın kullandığı 34 ES 323 plakalı cip bu sabah saat 5:00 sularında Basın Ekspres yolunda havaalanı istikametinde ilerlediği sırada Necdet Öztürk’ün kullandığı araca arkadan çarptı. Çarpmanın şiddetiyle yaklaşık 100 metre savrulan Öztürk’e ait araç teneke kutusu gibi ezilirken yaşanan olayda kaptan pilotun çarptığı 34 KUV 41 plakalı araçta bulunan Necdet Öztürk hayatını kaybetti.

Yoldan geçerken kazaya şahit olan diğer sürücüler polise ve sağlık ekiplerine bilgi verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Necdet Öztürk'ü araçtan çıkartamayınca itfaiyeden yardım istendi. Necdet Öztürk'ün cesedi, itfaiyenin yaklaşık 20 dakika süren çalışmasıyla sıkıştığı yerden çıkartılarak ceset torbasına konuldu.

Bu sırada kaptan pilot Ergün Saraç ile aynı araçta bulunan ve başından hafif şekilde yaralanan kabin memuru Azize Kapuci, ambulansla hastaneye götürüldü. Saraç, otomobilin aniden önüne geçtiğini, ne olduğunu anlamadan kazanın meydana geldiğini belirtti. Ergun Saraç, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürülürken, olay yerinde incelemelerini tamamlayan polis ekipleri fren izine rastlayamadı. Kaza nedeniyle aksayan trafik, araçların kaldırılmasıyla normal seyrine döndü.

©AirportHaber.comTHY PİLOTU GÖZALTINDA, KABİN MEMURU HASTANEDE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Misafir ~ 7 yıl önce
noldu pilot efendi serbest kaldımı acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
''sen cennetteki biz, biz dünyadaki sen...'' Öztürkler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Allah kimseyi ölüm acısıyla terbiye etmesin der büyükler.acının tarifi olmaz bende yasadım ve zor atlattım sizi anlayabiliyorum.Burada Ergun Kaptani iyi tanıyan bir insan olarak bizler sizin acınıza saygı duyuyor ve olayın oluşundan dolayı üzüntü duyuyoruz.Burada su kadar promil alkollü,yok su kadar hızı vardı,ben raporu gördüm,polislerle konuştum gibi ifadelerde bulunmak elimize bır şey geçirmez.Sadece burada bazı kendini bilmez insanlara malzeme veriyorsunuz.Bakın adaletin keskim bıçağı vardır ve herkez adaletin önünde eşittir.Bırakın adalet gerekeni zaten yapacaktır.Tekrar basınız sagolsun,tüm acılı aileye Sabir diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
şiddetle kınıyorum sizi.yukarıda resmini gördüğünüz kazaya paha biçmişsiniz.çok ayıp.ifadenizin sonundaki gülen yüzlere bakılırsa durumdan oldukça zevk almış bir ruh haliniz var.sizin şu ruh halinize çok üzüldüm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000