11 Ağustos 2014, Pazartesi 11:54:53

THY PİLOTU EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Türk Hava Yolları’nda görev yapan Sırp kaptan pilot Zoran Pantin, evinde ölü bulundu. Eboladan şüphelenildi, testler Almanya’ya gönderildi. Otopsiden hangi sonuç çıktı?
  • Ebola filan degil . Kaptan Zoran Pantin evında ölu bulundugunda bende vardım ve ona dokundum , sarıldım ve halada sag-saglim. Yaşıyorum . Kendısını çok yakından tanıyordum , Mükemmel bır insandı ve inanılmaz temiz bir Kalbı vardı !!! Lütfen ruhunu incıtmayın . Yattığın yer Jennet olsun . Nur içinda yat Srce !!! Dostlar sagolsun :(
  • Müslüman olmayana Allahtan rahmet dilenmeyecegini bilmiyicek kadar cahilsiniz host hostes pilot olmuşsunuz ama boş boş boş Allah hidayet versin ya
  • Bir 737 kaptanının Afrika'ya gidip ebola olması ne kadar mümkündür acaba??
  • Arkadaşlar ölen Sırp karseşiniz müslümanmıyda Allah'tan Rahmet diliyorsunuz, ya inancı yoksa cehennemliktir yada Yüce Allah'ın taktirine kalmış bir iş.

Türk Hava Yolları’nda Boeing 737 filosunda görev yapan Sırp kaptan pilot Zoran Pantin, geçen hafta evinde ölü olarak bulundu. Uçuşa gitmeyen ve kendisinden haber alınamayan pilotun kapısı çilingirle açılarak evine girilince korkunç manzara ortaya çıktı.  Sırp pilotun hayatını kaybettiği anlaşılırken cenazesi adli tıp morguna kaldırıldı.

Son dönemde Afrika’da yeniden ortaya çıkan ebola salgınından dolayı pilotun hayatını kaybetmiş olabileceği şüphesi üzerine konuyla ilgili olarak Sağlık Bakanlığı’na bilgi verildi. Otopsi sonuçları Almanya’da özel bir laboratuvara gönderildi.

Burada yapılan testlerde Sırp pilot Zoran Pantin’in, ebola virüsünden değil kalp krizi sonrası hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Talihsiz pilotun cenazesi daha sonra memleketi Sırbistan’a gönderildi.

 ©AirportHaber.com ÖZEL 

THY PİLOTU EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Srce ~ 3 yıl önce
Ebola filan degil . Kaptan Zoran Pantin evında ölu bulundugunda bende vardım ve ona dokundum , sarıldım ve halada sag-saglim. Yaşıyorum . Kendısını çok yakından tanıyordum , Mükemmel bır insandı ve inanılmaz temiz bir Kalbı vardı !!! Lütfen ruhunu incıtmayın . Yattığın yer Jennet olsun . Nur içinda yat Srce !!! Dostlar sagolsun :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
58 ~ 3 yıl önce
Müslüman olmayana Allahtan rahmet dilenmeyecegini bilmiyicek kadar cahilsiniz host hostes pilot olmuşsunuz ama boş boş boş Allah hidayet versin ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 4 yıl önce
Bir 737 kaptanının Afrika'ya gidip ebola olması ne kadar mümkündür acaba??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar ölen Sırp karseşiniz müslümanmıyda Allah'tan Rahmet diliyorsunuz, ya inancı yoksa cehennemliktir yada Yüce Allah'ın taktirine kalmış bir iş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mgr ~ 4 yıl önce
Sen dile bir şey olmaz molla efendi....Allah rehmet eder etmez. Müsade et o karar versin.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000