19 Eylül 2014, Cuma 09:52:53

THY PİLOTU BİŞKEK'TE ODASINDA ÖLÜ BULUNDU

THY Kaptan pilotu Mehmet Gerçek, Bişkek'te otel odasında ölü bulundu.
  • Vefat eden bir insanın arkasından konuşulmaz, dedikodu yapılmaz, maalesef bu terbiyeden yoksun epeyce yorumcu olduğunu görüyorum.Pilotluk büyük sorumluluk gerektiren, ağır ve yorucu bir iş.Herkesin yapabileceği bir iş değil, Kaptanıma verdiği emeklerden ötürü teşekkür ediyor, yakınlarına başsağlığı diliyorum.Allah rahmet eylesin.
  • Allah rahmet eylesin hocam, birlikte uçma şansına sahip oldum, her davranışı eksiksiz örnek alınacak çok değerli bir büyüğümüzü kaybettik, saygıdeğer ailesine ve tüm camiamıza başsağlığı ve sabır diliyorum.
  • Allah rahmet eylesin çok üzüldüm.
  • ulan ne bicim insanlarsiniz be adam olmus siz neyin pesindesiniz hep altinda alt niyet ariyonuz yok otel odasi flen olen insan len insan

İstanbul-Bişkek seferini yaptıktan sonra otel odasında istirahat eden THY kaptan pilotu Mehmet Gerçek, odasında ölü bulundu.

Dönüş seferi için lobide bekleyen ekip arkadaşlarının yanına inmeyen Gerçek'in odasına çıkan otel görevlileri, 56 yaşındaki pilotun cansız bedeniyle karşılaştı.Kalp krizi geçirdiği sanılan pilotun cenazesinin otopsi işlemlerinden sonra Türkiye'ye gönderileceği ve yarın İstanbul'da olacağı öğrenildi.

THY Sağlık Müdürlüğü'nden doktorların da Bişkek'e hareket ettiği ve otopsinin Türk doktorlar gözetiminde yapılacağı öğrenilirken THY pilotunun uçuş programının çok ağır olmadığı da bildirildi.

©AirportHaber.com

THY PİLOTU BİŞKEK'TE ODASINDA ÖLÜ BULUNDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

Heyamola ~ 4 yıl önce
Vefat eden bir insanın arkasından konuşulmaz, dedikodu yapılmaz, maalesef bu terbiyeden yoksun epeyce yorumcu olduğunu görüyorum.Pilotluk büyük sorumluluk gerektiren, ağır ve yorucu bir iş.Herkesin yapabileceği bir iş değil, Kaptanıma verdiği emeklerden ötürü teşekkür ediyor, yakınlarına başsağlığı diliyorum.Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alper tuğlu ~ 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin hocam, birlikte uçma şansına sahip oldum, her davranışı eksiksiz örnek alınacak çok değerli bir büyüğümüzü kaybettik, saygıdeğer ailesine ve tüm camiamıza başsağlığı ve sabır diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rüya ~ 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
ulan ne bicim insanlarsiniz be adam olmus siz neyin pesindesiniz hep altinda alt niyet ariyonuz yok otel odasi flen olen insan len insan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000