19 Ekim 2013, Cumartesi 12:17:07

THY PİLOTLARI SERBEST BIRAKILIYOR

Anadolu Ajansı, kaçırılan Türk pilotların birkaç saat içinde serbest bırakılacağını iddia etti.
  • İnsan düşünmeden edemiyor, eğer el konulan israil menşeli örneğin El Al havayollarına ait 2 pilot olsaydı neredeyse lübnan vatandaşlığına geçecek kadar teslim alınması bu kadar geç olur muydu?
  • sizin bu kadar basite indirgeyerek düşünebildiklerinizi düşünmesi gereken kişilerin düşünemediğini düşünüyosanız kusura bakmayın sizde hiçbişey düşünemiyosunuz.net.
  • İnşallah en kısa zamanda ailelerine sağ salim kavuşurlar..
  • pilotun ailesi devletimize hükümetimize herkese teşekür ediyorum derken sürec kötü yönetildi kendilerine pay çıkarmasınlar diye yorum yapmak pilotların kaçırılmasını politika malzemesi yapmak demektir buda hiç hoş bişey değildir

Lübnan'da kaçırılan Türk pilot Murat Akpınar ile yardımcısı Murat Ağca'nın birkaç saat içinde serbest bırakılacağı iddia edildi.

Lübnan'da kaçırılan Türk pilot Murat Akpınar ile yardımcısı Murat Ağca'nın birkaç saat içinde serbest bırakılacağı bildirildi. Kaçırılan Türk pilotların serbest bırakılması yönündeki müzakereleri yürüten Lübnan kaynaklarından alınan bilgiye göre, pilotları kaçıranlar, Akpınar ve Ağca'ya kendilerinin birkaç saat içinde serbest bırakılacağı yönünde bilgi verdi. Türk pilotların serbest bırakalıcağı yönünde hazırlıkların yapıldığı belirtilirken, bu bağlamda Ağca ve Akpınar için yeni kıyafetlerin tedarik edildiği ifade edildi. Lübnan İçişleri Bakanı Şerbil, dün yaptığı açıklamada, kaçırılan Türk pilotların ise serbest bırakılmasının yakın olduğunu söylemişti.

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Atatürk Havalimanı'nda bir uçağını hazır bekletmeye başladı. Yetkililerinden alınan bilgiye göre Lübnan'nın Beyrut Havalimanı'na uçacak olan THY uçağı ve personeli talimat bekliyor.

THY PİLOTLARI SERBEST BIRAKILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Geç kalındı ~ 5 yıl önce
İnsan düşünmeden edemiyor, eğer el konulan israil menşeli örneğin El Al havayollarına ait 2 pilot olsaydı neredeyse lübnan vatandaşlığına geçecek kadar teslim alınması bu kadar geç olur muydu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
istanbulli ~ 5 yıl önce
herşeye muhalefett defol git laa
Back5rhytmeiçiniçi ~ 5 yıl önce
sizin bu kadar basite indirgeyerek düşünebildiklerinizi düşünmesi gereken kişilerin düşünemediğini düşünüyosanız kusura bakmayın sizde hiçbişey düşünemiyosunuz.net.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kamyoncu ~ 5 yıl önce
İnşallah en kısa zamanda ailelerine sağ salim kavuşurlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teşekür ~ 5 yıl önce
pilotun ailesi devletimize hükümetimize herkese teşekür ediyorum derken sürec kötü yönetildi kendilerine pay çıkarmasınlar diye yorum yapmak pilotların kaçırılmasını politika malzemesi yapmak demektir buda hiç hoş bişey değildir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000