16 Mayıs 2014, Cuma 17:30:43

THY PİLOT ADAYININ NAAŞI TÜRKİYE’DE

Türk Hava Yolları’nın pilotaj eğitimi programı çerçevesinde Nisan ayında Phoenix’e giden ve geçtiğimiz gün otel odasında ölü olarak bulunan pilot adayının cenazesi Türkiye’ye getirildi.
  • Şu yorumcuların acil psikolog kontrolünden geçmesi lazım! Pardon intihar etmenin neresi normal,desteklenir oldu? KİŞİLİĞİ,KARAKTERI,IRADESİ ZAYIF insanlar intihar etmeyi seçer. Insanlar annelerini babalarını kardeşlerini kaybediyor bundan daha acı bir şey var mı? (Bkz:soma) Herkesin gitmek istediğin bir okuldasın, elinde bir Üniversitesi diploması var pırıl pırıl bir hayat seni bekliyor sağlığın yerinde(en büyük zenginlik) keşke kıymasaydın kendine yapmasaydın bunu Allah ailene sabır versin.ve kalkıp bunalmışmış tahminlerinde bulunup yorum yapıyorsunuz. Sağlıklı insan duruşuna aykırı hareketin düşüncesi sağlıklı olmayıp değişken karakteristik yapıya sahip adamın pilotlukta olmasını normal doğal olduğunu savunur duruma geldik! Intihar edeni de Allah rahmet eylemez kural:sen sana ait olmayan canı alamazsın! bunun da bahanesi olamaz yapılan psikolojik testler değişken yapıya olan insanları tespit edebilir baştan önlem alınmalıdır.şuursuz mantıktan yoksul olanlar bu yorumumu unlike edeck
  • allah rahmet etsin...neden ıntıhar etti?kötü bir ölüm..alllah herkese hayırlı ölümler nasip etsin...
  • Bir pilot adayı ölüyor ve yapılan hastalıklı yorumlar en ufak hız kesmiyor. Gerçekten bu zihniyete bir çare lazım.
  • Kim bilir ne derdi vardi.. Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabir versin..

Geçtiğimiz ay Türk Hava Yolları’nın açtığı sınavı kazanarak uçuş eğitimi almak üzere ABD’ye gönderilen genç pilot adayı Sercan Karamustafaoğlu’nun cenazesi bugün TK12 sefer sayılı New York-İstanbul uçağıyla Türkiye’ye getirildi.

Türk Hava Yolları'nda pilot olmak için girdiği sınavı başarıyla geçen ve yaklaşık 1 aydır Arizona Eyalet’inde Phoenix yakınlarındaki CAE Oxford Uçuş Okulu’nda eğitimlere başlayan 27 yaşındaki Karamustafaoğlu, kaldığı otel odasında ölü bulunmuştu. Karamustafaoğlu'nun naaşı bugün THY'nin TC-JJI kuyruk tescilli Boeing 777-300ER tipi uçağıyla İstanbul'a getirildi.

Saat 17:10'da Atatürk Havalimanı'na inen uçaktan alınarak THY'nin TK2814 sefer sayılı uçağıyla Samsun'a götürülecek olan Karamustafaoğlu, daha sonra toprağa verilmek üzere karayoluyla memleketi Ordu'ya götürülecek.

Hem yakınlarını hem de THY'yi yasa boğan Sercan Karamustaoğlu'nun ölüm nedeni ise ilk belirlemelere göre intihar olarak açıklanmıştı.

©AirportHaber

THY PİLOT ADAYININ NAAŞI TÜRKİYE’DE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Üzüldüm........ ~ 4 yıl önce
Şu yorumcuların acil psikolog kontrolünden geçmesi lazım! Pardon intihar etmenin neresi normal,desteklenir oldu? KİŞİLİĞİ,KARAKTERI,IRADESİ ZAYIF insanlar intihar etmeyi seçer. Insanlar annelerini babalarını kardeşlerini kaybediyor bundan daha acı bir şey var mı? (Bkz:soma) Herkesin gitmek istediğin bir okuldasın, elinde bir Üniversitesi diploması var pırıl pırıl bir hayat seni bekliyor sağlığın yerinde(en büyük zenginlik) keşke kıymasaydın kendine yapmasaydın bunu Allah ailene sabır versin.ve kalkıp bunalmışmış tahminlerinde bulunup yorum yapıyorsunuz. Sağlıklı insan duruşuna aykırı hareketin düşüncesi sağlıklı olmayıp değişken karakteristik yapıya sahip adamın pilotlukta olmasını normal doğal olduğunu savunur duruma geldik! Intihar edeni de Allah rahmet eylemez kural:sen sana ait olmayan canı alamazsın! bunun da bahanesi olamaz yapılan psikolojik testler değişken yapıya olan insanları tespit edebilir baştan önlem alınmalıdır.şuursuz mantıktan yoksul olanlar bu yorumumu unlike edeck

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rahmet ~ 4 yıl önce
allah rahmet etsin...neden ıntıhar etti?kötü bir ölüm..alllah herkese hayırlı ölümler nasip etsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayret ~ 4 yıl önce
Bir pilot adayı ölüyor ve yapılan hastalıklı yorumlar en ufak hız kesmiyor. Gerçekten bu zihniyete bir çare lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:( ~ 4 yıl önce
Kim bilir ne derdi vardi.. Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabir versin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000