08 Nisan 2011, Cuma 11:08:36

THY PERSONEL SERVİSLERİNE ŞOK İHBAR

Türk Hava Yolları’nın personel servislerine yönelik bomba tehdidi korkuya neden oldu. THY, servis yapan şirketten otobüslerin üzerindeki ‘THY’ yazılarını silmesini istedi. Otobüslerden THY levhaları söküldü.
  • adam hangi araca bomba koyacaksa logoya değil plakaya bakar ona göre yapar
  • Yorumları okuyorumda çok komik yorumlar var hiç bir bilgi araştırma olmadan yapaln yorumlar gerçekten komik THY turex firması ile çalışmaktadır tgs ise efa tur ile çalışıyordu iki şirketin birleşmesi ile şu anda 180 araç var thy personeli sadece memur servisinde tgs personeli olursa şikayetçi oluyoru çünkü onların çalışma düzeni vardiyalı keyfi olarak memur servisini kullanırsa sıkıntı oluyor ayrıca olayın gerçekleştiği gün bölücü terör örgütü eylemleri vardı bu ihbarda ortalığı karıştırmak insanların içine korku salmak için yapılmış olan bir ihbardır.
  • Birkere bombayı koyacak adam neden telefon açsınki kendini neden ihbar etsinki o zaman koyamaz Allah kötülük yapmak isteyenlere fırsat vermesin.
  • CUNKÜ UCUŞ PERSONELİ DAHA COK MEDYATİK UMARIM BOYLE BIR SEY YASANMAZ KARDESCE YASAMAK VARKKEN FANİ DÜNYA..

Türk Hava Yolları’nda bir süredir bomba tehdidinin yaşandığı ortaya çıktı. 4 gün önce İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan ihbar, hem emniyet güçlerini hem de Türk Hava Yolları yetkililerini harekete geçirdi.

‘THY servislerine bomba koyacağız’ şeklindeki ihbar üzerine tedirgin olan Türk Hava Yolları, servislerin THY’ye ait olduğunun belli olmaması için otobüslerden THY isimlerinin silinmesini istedi.

THY personelini taşıyan firmadan bu isteğe itiraz geldi. THY’nin adını otobüslerinden sildirmek istemeyen firma ile THY arasında ‘logo’ krizi çıktı. Bunun üzerine Türk Hava Yolları, otobüslerin camlarında bulunan levhaları kaldırma yolunu seçti.

Türk Hava Yolları personelinin de yaşananlardan ötürü tedirgin olduğu kaydedilirken İstanbul Emniyet Müdürlüğü ihbarı yapan kişi ya da kişilere ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor.

©AirportHaber.com
 

THY PERSONEL SERVİSLERİNE ŞOK İHBAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
adam hangi araca bomba koyacaksa logoya değil plakaya bakar ona göre yapar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumları okuyorumda çok komik yorumlar var hiç bir bilgi araştırma olmadan yapaln yorumlar gerçekten komik THY turex firması ile çalışmaktadır tgs ise efa tur ile çalışıyordu iki şirketin birleşmesi ile şu anda 180 araç var thy personeli sadece memur servisinde tgs personeli olursa şikayetçi oluyoru çünkü onların çalışma düzeni vardiyalı keyfi olarak memur servisini kullanırsa sıkıntı oluyor ayrıca olayın gerçekleştiği gün bölücü terör örgütü eylemleri vardı bu ihbarda ortalığı karıştırmak insanların içine korku salmak için yapılmış olan bir ihbardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Birkere bombayı koyacak adam neden telefon açsınki kendini neden ihbar etsinki o zaman koyamaz Allah kötülük yapmak isteyenlere fırsat vermesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
CUNKÜ UCUŞ PERSONELİ DAHA COK MEDYATİK UMARIM BOYLE BIR SEY YASANMAZ KARDESCE YASAMAK VARKKEN FANİ DÜNYA..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000