29 Ağustos 2015, Cumartesi 13:02:48

THY personel alacak

Türk Hava Yolları, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda büro memuru alımı yapacağını açıkladı.
  • Bu THY nin yas kriteri acaba sirkette ki handi ustun zekalinin karari.Tabii ya biz zaten oyle hayat sartlari yuksek refah icinde yasiyoruz ya Turkiye de 30 yasindan sonra calismasan da olur gel yan yat. Devlet bakiyor ya issizlere derdin calismak olsun. Bravo size bu kafayla daha Avrupa birligine gireceksiz bekleyin gidin bakalim arastirin hangi avrupa birligi icinde olan ulkelerin havayollunda is alimlarinda yas sinirlamasi var.
  • İş için
  • 6- Gerisi Istanbuldaki ayni bankanin havalimani subesinde her personelin kendisine actigi hesaba yatar. 7- Bunun sebebi her aybasi bir personel (sirf bunun icin) Istanbula pass biletle ucar ve geri donerken havalimani subesinden herkesin talebine gore istenen miktarlari ceker. 8- Tabi bunun icin pass biletle ucan personele parayi hesaplardan cekebilmesi amaciyla herkes tek seferlik gecici vekaletname verir. 9- Havalimani subesinin secilmesinin nedeni ise fazla dolasmadan ayni bankadan butun paralari cekip Israile getirebilmektir. 10- Paralar kurye personel ile TLV ye gelir ve paylastirilir. Afiyet olsun :-))
  • 10 adimda TLV vergi kacakciligi Valla mafyayi sollayan bu TLV vergi kacakciliginin nasil yapildigini TLV de vergi kaciranlardan biri olarak ilk agizdan ben anlatayim da organize suc nasil islenir bir anlayin. Zor degil 15 senedir yaptik bunu: 1- Ilk olarak iki adet maas bordrosuna ihtiyac var. Biri Turkiyede digeri Israilde 2- Maaslar, yapilmayan fazla mesailer, 3 ayda bir alinan primler ve sisirilmis kira yardimlarinin hepsi Israilde 500 usd gibi bir miktar olarak beyan edilir. 3- Bunun icinde isbirligi yapacak yeminli bir Israil mali musavirlik firmasina ihtiyac vardir. 4- Ancak sorun degil rayic ustu bir anlasma yapilarak Israil mali musavirlik firmasi eninde sonunda bulunur. 5- Toplam maasin 500 usd kismi Israildeki personelin banka hesabina yatar. Bu gostermeliktir. (devami asagida)

Türk Hava Yolları, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda büro memuru alımı yapacağını açıkladı. Başvuru şartları ve aranan özellikleri sıralayan THY, daha önceki süreçlerde başvuru yapanların başvurularının kabul edilmeyeceği duyuruldu.

İşte THY'nin ilanı:

Genel Kriterler

T.C. vatandaşı olmak,
01.01.1985 ve 01.01.1994 tarihleri arasında doğmuş olmak,
Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak,
Erkek adaylar için; askerliğini yapmış veya askerlikten muaf olmak.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ön lisans programlarından mezun,
Tercihen
Büro Yönetimi ve Sekreterlik,
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilmek, (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak)

Tercihen tecrübeli,
Microsoft Office programlarına hâkim,
Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,
Şirket içi ve dışı iletişimi sağlayacak, takip gücü yüksek,
Sistemli ve düzenli çalışmayı kendine ilke edinen,
Sözlü-yazılı iletişim ve analiz yeteneği gelişmiş,
Diksiyonu düzgün ve temsil yeteneği yüksek,
Bilgi ve evrak akışını organize edebilecek Büro Memuru adayları arıyoruz.

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol

Yukarıdaki şartları sağlayan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.
İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır.
Adayların süreç içerisinde yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. İlan kriterlerini sağlayan adaylar önce yazılı sınava, başarılı olanlar mülakata davet edilecektir. Mülakat aşamasında adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.
01.01.2015 tarihinden itibaren THY A.O. ilan süreçlerine katılan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

THY personel alacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (56)

Turkiye ~ 3 yıl önce
Bu THY nin yas kriteri acaba sirkette ki handi ustun zekalinin karari.Tabii ya biz zaten oyle hayat sartlari yuksek refah icinde yasiyoruz ya Turkiye de 30 yasindan sonra calismasan da olur gel yan yat. Devlet bakiyor ya issizlere derdin calismak olsun. Bravo size bu kafayla daha Avrupa birligine gireceksiz bekleyin gidin bakalim arastirin hangi avrupa birligi icinde olan ulkelerin havayollunda is alimlarinda yas sinirlamasi var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bayram ören ~ 3 yıl önce
İş için

Yanıtla

Kalan karakter 1000
10 adimda TLV ~ 3 yıl önce
6- Gerisi Istanbuldaki ayni bankanin havalimani subesinde her personelin kendisine actigi hesaba yatar. 7- Bunun sebebi her aybasi bir personel (sirf bunun icin) Istanbula pass biletle ucar ve geri donerken havalimani subesinden herkesin talebine gore istenen miktarlari ceker. 8- Tabi bunun icin pass biletle ucan personele parayi hesaplardan cekebilmesi amaciyla herkes tek seferlik gecici vekaletname verir. 9- Havalimani subesinin secilmesinin nedeni ise fazla dolasmadan ayni bankadan butun paralari cekip Israile getirebilmektir. 10- Paralar kurye personel ile TLV ye gelir ve paylastirilir. Afiyet olsun :-))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
10 adimda TLV ~ 3 yıl önce
10 adimda TLV vergi kacakciligi Valla mafyayi sollayan bu TLV vergi kacakciliginin nasil yapildigini TLV de vergi kaciranlardan biri olarak ilk agizdan ben anlatayim da organize suc nasil islenir bir anlayin. Zor degil 15 senedir yaptik bunu: 1- Ilk olarak iki adet maas bordrosuna ihtiyac var. Biri Turkiyede digeri Israilde 2- Maaslar, yapilmayan fazla mesailer, 3 ayda bir alinan primler ve sisirilmis kira yardimlarinin hepsi Israilde 500 usd gibi bir miktar olarak beyan edilir. 3- Bunun icinde isbirligi yapacak yeminli bir Israil mali musavirlik firmasina ihtiyac vardir. 4- Ancak sorun degil rayic ustu bir anlasma yapilarak Israil mali musavirlik firmasi eninde sonunda bulunur. 5- Toplam maasin 500 usd kismi Israildeki personelin banka hesabina yatar. Bu gostermeliktir. (devami asagida)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000