07 Temmuz 2011, Perşembe 08:15:09

THY OTEL Mİ YAPTIRIYOR?

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Turkish DO&CO Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Doğudan Erzurum'a gitti...
  • Ama hakikaten su poz,benim diyor.Ben bu ulkenin yuz akiyim,varmi benim gibisi diyor,masalaah 41 kere,birde lisan olsaymis tam olacakmis.
  • Tamam, bir yere kadar size de hak vermiyor değilim ama zamanında İstanbul Airlines'ta böyle otel işlerine girmeye başlayıp kendi sonunu getirmişti. THY'nin de yalnızca havacılığa yoğunlaşıp yatırımlarını o şekilde yönlendirmesi daha akıllıca olur. Bu arada TGS hakkaten ne alaka, onu bende anlamadım. --Volvo--
  • THY sadece markasını koysun, işletmeyi profesyonellere bıraksın. Hem arpalık olmaz, hem de net kar bırakır. Hamdi de kasılmalarına devam eder.
  • Ne o öyle patron gibi poz vermeler. Gerçi Do&Co nun patronaj konusu şaibeli.
Hamdi Topçu ve Atilla Doğudan, bazı tespitlerde bulunmak için Erzurum'a gitti.

Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk'ü de makamında ziyaret eden Topçu ve Doğudan, Erzurum'un en önemli turistik bölgelerinden olan Konaklı'yı gezdi. Vali Öztürk'ün Konaklı'yı gezdirdiği ve öneminden bahsettiği vurgulanırken, bölgenin dünya turizmine nasıl tanıtılacağını da anlattığı öğrenildi.

Asıl merak edilen konu ise Hamdi Topçu ve Atilla Doğudan'ın Erzurum'a neden gittiği konusuydu. İkilin şehre Türk Havayolları için bir otel yaptırmak maksadıyla gittiği ve bölgedeki potansiyeli değerlendirdiği öğrenildi.

Topçu ve Doğudan konu ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmazken, Erzurum'da THY için 100 yataklı bir otel için yer baktıkları ve Vali Sebahattin Öztürk'ten de konu ile ilgili bilgi aldıkları belirtildi.
THY OTEL Mİ YAPTIRIYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ama hakikaten su poz,benim diyor.Ben bu ulkenin yuz akiyim,varmi benim gibisi diyor,masalaah 41 kere,birde lisan olsaymis tam olacakmis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tamam, bir yere kadar size de hak vermiyor değilim ama zamanında İstanbul Airlines'ta böyle otel işlerine girmeye başlayıp kendi sonunu getirmişti. THY'nin de yalnızca havacılığa yoğunlaşıp yatırımlarını o şekilde yönlendirmesi daha akıllıca olur. Bu arada TGS hakkaten ne alaka, onu bende anlamadım. --Volvo--

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY sadece markasını koysun, işletmeyi profesyonellere bıraksın. Hem arpalık olmaz, hem de net kar bırakır. Hamdi de kasılmalarına devam eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ne o öyle patron gibi poz vermeler. Gerçi Do&Co nun patronaj konusu şaibeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000