18 Şubat 2016, Perşembe 09:44:14

THY Oscar gecesinde boy gösterecek

Türk Hava Yolları, Batman ve Superman filmine sponsor olması ve reklamlarını Super Bowl’un final gecesinde yayınlatmasının ardından şimdi de Oscar gecesine hazırlanıyor.
  • Gurur duyuyoruz bütün aşağılamalara ve aşağılayanlara rağmen.
  • thy ancak torpil,hemsehricilik,haksizlik nasil yapilir kul hakki nasil yenir insanlar nasil ayristirilir,calisanlar nasil tehdit edilir,isten nasil attirilir,mobbing nasil yapilir konularinda dagitilacak oscar odulleri gecesinde uzak ara tum odulleri toplayarak boy gosterebilir!
  • THY çalışanlarına CineMaximum Sinemalarında ID numaramıza göre çift kişilik BEDAVA sinema bileti verilebilir. Sonuşta Filmin sponsoru çalıştığımız şirketimiz. Biryerdende avantajlarını görmek gerekir, çalışanlara küçük bir jest.
  • Beyler bu securedrive ne super bise ya

Türk Hava Yolları Batman ve Superman filmine sponsor olması ve reklamlarını Super Bowl’un final gecesinde yayınlatmasının ardından şimdi de Oscar gecesine hazırlanıyor.

Türkiye’nin en güçlü küresel markası Türk Hava Yolları’nın (THY) sürprizleri bitmiyor. Dünyada en çok yere uçak havayolu şirketi unvanını elinde bulunduran THY, Oscar ödül töreninde tüm dünyadan yüz milyonlarca kişinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu yıl içinde önce Batman vs. Superman filmine sponsor olan THY, ardından da ABD’nin en büyük spor organizasyonu olan Amerikan Ulusal Futbol ligi final müsabakası Super Bowl’un reklam gecesinde tüm dünyanın dikkatini çekmişti. Özellikle Super Bowl gecesinde ilan vermek için dünya devi şirketler sıraya giriyor. Bu nedenle THY, bu geceye özel bir strateji belirlemiş, bu proje kapsamındaki çalışmalar son derece gizli bir şekilde yürütülmüştü. Titiz çalışmalar bu ayın başında sonuç vermişti. ABD’li olmayan bir havayolu şirketi ilk defa bu organizasyonun reklam verenleri arasında yer almayı başarmıştı.

60 saniyelik reklam dönecek

TÜM dünyadan 800 milyona yakın kişinin izlediği Super Bowl gecesinde, Batman vs. Superman reklamlarıyla boy gösteren THY, şimdi de 28 Şubat akşamı gerçekleştirilecek Oscar töreninde tüm dünyadan milyonlarca izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Reklam verenlerin frekans kapmak için sıraya girdiği Oscar gecesinde THY'nin, 60 saniyelik spot reklam dönecek. (Akşam)

THY Oscar gecesinde boy gösterecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Gurur ~ 2 yıl önce
Gurur duyuyoruz bütün aşağılamalara ve aşağılayanlara rağmen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ve oscar ! ~ 2 yıl önce
thy ancak torpil,hemsehricilik,haksizlik nasil yapilir kul hakki nasil yenir insanlar nasil ayristirilir,calisanlar nasil tehdit edilir,isten nasil attirilir,mobbing nasil yapilir konularinda dagitilacak oscar odulleri gecesinde uzak ara tum odulleri toplayarak boy gosterebilir!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilet ~ 2 yıl önce
THY çalışanlarına CineMaximum Sinemalarında ID numaramıza göre çift kişilik BEDAVA sinema bileti verilebilir. Sonuşta Filmin sponsoru çalıştığımız şirketimiz. Biryerdende avantajlarını görmek gerekir, çalışanlara küçük bir jest.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Super ~ 2 yıl önce
Beyler bu securedrive ne super bise ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000