30 Temmuz 2013, Salı 12:46:53

THY OPSİYONLARI KESİN SİPARİŞE ÇEVİRDİ

Türk Hava Yolları, daha önce opsiyon olarak bildirdiği 3 adet A330-300'la ilgili kesin sipariş kararı aldı.
  • Hımmm ok...
  • Gurur duyuyoruz bu uçak alımlarından.Türk sivil havacılığı daha da gelişecek.hedef 500 uçak olmalı en az.Böylece bölgesel güç olan bir Türkiye ve THY olabiliriz.
  • Tam yazıcaktım; Şirkettt batıyoooorrr hala uçaaakk alıyorlarrr. Dayanınnn aylık program dökülemediii grev etkisini göstermeye başladııı, uçakları alıyorrr borcunuuu nasııll ödeyecekkl, globally fossslar falan :) hey allahım ne günlere kaldık. Yin döktürmüşler. Hafriyat sorunmuşta , finansman bulmamışta. Guzel karseşim bu devlet eskiden havalimanı baraj kopru yapacahı zaman, parasıve maddiyatı olmadığı için kredi arayışına girerdi. Japonlar, ingilizler derdiki biz kredi veririz ama işide bizim firmaya vereceksiniz. 1 milyar tl lik işe fiyat çıkartırlardı 5 milyar tl.Bide sana bunu faizli krediyle verirlerdi, oderdin 10 milyar tl. Bide işi kendileri yapardı, senin muhendisin işçin aç perişan. Yani sana yüksek fiyat çekip birde faizli borç verip verdiği borcuda geri alırdı senden :) sen hala finansman suydu buydu sayıklayıver. Allahtan bu ülkede yalnızca COBAN PETER in koyunları yok ;)
  • Askeri bölgenin tamamlanmasıyla ahl bizi 2018'e kadar rahat götürür. Ama gene de thy nin 2. 3. Hub'ını oluşturması şart...

Türk Hava Yolları, filosunu büyütmeye devam ediyor. Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderdiği açıklamada 3 adet A330-300 opsiyonunun, kesin siparişe çevirildiğini duyurdu.

Türk Hava Yolları'ndan yapılan açıklamada, "Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca Airbus firmasından satın alınan 3 adet A330-300 opsiyonunun, 2015-2016 yıllarında teslim alınmak üzere kesin siparişe çevrilmesine karar verilmiştir" denildi.

THY OPSİYONLARI KESİN SİPARİŞE ÇEVİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Mehmet'e ~ 5 yıl önce
Hımmm ok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy çalışanı ~ 5 yıl önce
Gurur duyuyoruz bu uçak alımlarından.Türk sivil havacılığı daha da gelişecek.hedef 500 uçak olmalı en az.Böylece bölgesel güç olan bir Türkiye ve THY olabiliriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gecikmişim ~ 5 yıl önce
Tam yazıcaktım; Şirkettt batıyoooorrr hala uçaaakk alıyorlarrr. Dayanınnn aylık program dökülemediii grev etkisini göstermeye başladııı, uçakları alıyorrr borcunuuu nasııll ödeyecekkl, globally fossslar falan :) hey allahım ne günlere kaldık. Yin döktürmüşler. Hafriyat sorunmuşta , finansman bulmamışta. Guzel karseşim bu devlet eskiden havalimanı baraj kopru yapacahı zaman, parasıve maddiyatı olmadığı için kredi arayışına girerdi. Japonlar, ingilizler derdiki biz kredi veririz ama işide bizim firmaya vereceksiniz. 1 milyar tl lik işe fiyat çıkartırlardı 5 milyar tl.Bide sana bunu faizli krediyle verirlerdi, oderdin 10 milyar tl. Bide işi kendileri yapardı, senin muhendisin işçin aç perişan. Yani sana yüksek fiyat çekip birde faizli borç verip verdiği borcuda geri alırdı senden :) sen hala finansman suydu buydu sayıklayıver. Allahtan bu ülkede yalnızca COBAN PETER in koyunları yok ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yasas ~ 5 yıl önce
Askeri bölgenin tamamlanmasıyla ahl bizi 2018'e kadar rahat götürür. Ama gene de thy nin 2. 3. Hub'ını oluşturması şart...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000