28 Ocak 2010, Perşembe 16:34:24

THY, OLD TRAFFORD'DA 90'A TAKTI!

Manchester United’e sponsor olan Türk Hava Yolları, “Rüyaların Tiyatrosu” adı verilen dünyaca ünlü Old Trafford Stadı’nda gövde gösterisi yaptı. Kırmızı şeytanların son dakika golünde arka planda THY vardı.
  • Yonetim Kurulu kararlariyla yonetilir ve asil olan ticari verimlilik gibi hususlardir. bu ithami yapan arkadasi teybini biraz ileri sarmaya davet ediyorum.
  • Sen burda THY'ye ve AKP'ye sinirleniyorsun.Ama bende AKP'li değilim.THY devlete ait olduğu için bakanlıklarla yönetiliyor.Ayrıca şöyle bir şey var ki Lufthansa Almanya'nın ne kadar da bayrak taşıyıcısı olarak geçse de öyle değil işte.Alman Hükümeti Lufthansa'ya yardım ede ede bayrak taşıyıcısı hale geldi.Ama THY'ye hükümtin elini uzattığı yok.Burada THY'yi suçlamaya hiç ama hiç hakkın yok.
  • futbola var personele yok minderden kacmayın insanları magdur etmeyin
  • Önce teknik toplu iş sözleşmesine otursunda çalışanına zam versin..2 yıldır çalışanını magdur etti. hala daha sözleşmeden kaçmanın formülünü arıyor..reklama milyonlarca dolar vereceklerine şirkete kar getiren çalışanına zam versin..daha makbule geçer ....saygılarımla

Manchester United, İngiltere “Curling Cup”  yarı final ikinci maçında Manchester City takımını 90+1’de Wayne Rooney’in attığı  golle yenerek adını finale yazdırdı.

Rooney’in golü attığı sırada milyonlarca izleyici arka planda THY reklâmını izledi.

200 ülkede canlı olarak ekranlara gelen maçın, özet görüntüleri ve golleri de milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Hele Wayne Rooney’in attığı bir gol vardı ki işte o gole en çok Türk Hava Yolları sevindi. Topun kaleye gittiği anda arka planda büyük puntolarla yazılmış THY reklamı, milyonlarca izleyiciye ulaştı.

İşte bu görüntü THY’nin Manchester United takımına sponsor oluşunun ne kadar isabetli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

©AirportHaber.com

THY, OLD TRAFFORD'DA 90'A TAKTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yonetim Kurulu kararlariyla yonetilir ve asil olan ticari verimlilik gibi hususlardir. bu ithami yapan arkadasi teybini biraz ileri sarmaya davet ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sen burda THY'ye ve AKP'ye sinirleniyorsun.Ama bende AKP'li değilim.THY devlete ait olduğu için bakanlıklarla yönetiliyor.Ayrıca şöyle bir şey var ki Lufthansa Almanya'nın ne kadar da bayrak taşıyıcısı olarak geçse de öyle değil işte.Alman Hükümeti Lufthansa'ya yardım ede ede bayrak taşıyıcısı hale geldi.Ama THY'ye hükümtin elini uzattığı yok.Burada THY'yi suçlamaya hiç ama hiç hakkın yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
futbola var personele yok minderden kacmayın insanları magdur etmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Önce teknik toplu iş sözleşmesine otursunda çalışanına zam versin..2 yıldır çalışanını magdur etti. hala daha sözleşmeden kaçmanın formülünü arıyor..reklama milyonlarca dolar vereceklerine şirkete kar getiren çalışanına zam versin..daha makbule geçer ....saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000