10 Nisan 2011, Pazar 08:55:16

"THY OLARAK 100 MİLYON YOLCUYU AŞMAK İSTİYORUZ"

Almanya'nın Köln kentinin Türkiye'de tanıtılmasını amaçlayan Türk Hava Yolları Köln Müdürlüğü ve Köln Turizm Hizmetleri, Türk basın mensuplarını özel bir akşam yemeğinde ağırladılar.
  • ufak atta civcivler yesin thy....100 milyon muşşşşşşşşşşş....seni gidi rötar şampiyonuuuu...sen o rakamları rüyanda görürsün ancak
  • birde Türk Hava Yollarina yillarini veren saygi deger calisanlariniza biraz daha saygi gösterseydiniz dahada basarili bir sirket olabilirdiniz, ama politikaniza uymadi diye tekmeyi atarsaniz elemanlara hic biryere varamasiniz.
  • yemekte icki varmiymis????
  • 100 milyon yolcuya ulasmak icin 20 sene boyunce yuzde 20 buyumek lazim, organik buyumeyle 2040'dan once ulasilmasi zor bir hedef. Acquisition yaparlarsa ulasabilirler bu hedefe, piyasada THY den daha hizli organik buyume saglayanlar var, Emirates gibi. Dubai'nin petrolleri emrine amade nasilsa

Mülheim semtindeki Altınşiş Restoran'da düzenlenen yemekte basın mensupları ile bir araya gelen yetkililer, Köln'ün turistik potansiyelinin Türk kamuoyuna daha iyi yansıtılmasını arzu ettiklerini belirttiler.

Köln'ün bir fuar kentinden çok daha öte özelliklerinin bulunduğunu vurgulayan THY Köln Müdürü İsa Al, “THY, Köln uçuş noktasına giderek daha fazla sefer düzenlemekte. Bunda şirketimizin Avrupa çapında üçüncü büyük havayolu şirketi konumuna yükselmesinin büyük payı olduğu kadar, Köln'ün turistik bir destinasyon olarak daha cazip hale getirilmesi de yatıyor” diye konuştu.

Türkiye'deki genç nüfusun, ülkedeki gelir düzeyinin zamanla artması neticesinde daha çok dış seyahatlere yönelmesinin muhtemel olduğunu belirten Al, sözlerine şöyle devam etti: “Bu durumda Köln kentinin tercih edilen ilk beş destinasyon içinde olmasını arzu ediyoruz. Halihazırda Köln'e düzenlediğimiz tarifeli seferlerde artışa gidiyoruz. Gece uçuşlarının yanı sıra gün içinde de yeni seferleri başlatıyoruz. THY olarak, altyapımız ve sunduğumuz özenli hizmetlerle yakın bir gelecekte 100 milyon yolcu sınırını aşmayı hedefliyoruz.” (Hürriyet Avrupa)

"THY OLARAK 100 MİLYON YOLCUYU AŞMAK İSTİYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
ufak atta civcivler yesin thy....100 milyon muşşşşşşşşşşş....seni gidi rötar şampiyonuuuu...sen o rakamları rüyanda görürsün ancak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
birde Türk Hava Yollarina yillarini veren saygi deger calisanlariniza biraz daha saygi gösterseydiniz dahada basarili bir sirket olabilirdiniz, ama politikaniza uymadi diye tekmeyi atarsaniz elemanlara hic biryere varamasiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yemekte icki varmiymis????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
100 milyon yolcuya ulasmak icin 20 sene boyunce yuzde 20 buyumek lazim, organik buyumeyle 2040'dan once ulasilmasi zor bir hedef. Acquisition yaparlarsa ulasabilirler bu hedefe, piyasada THY den daha hizli organik buyume saglayanlar var, Emirates gibi. Dubai'nin petrolleri emrine amade nasilsa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000