06 Eylül 2008, Cumartesi 08:17:32

THY ofisini kapatıyor

23 Ekim'den itibaren İstanbul-Strasbourg seferlerini kaldırma kararı alan Türk Hava Yolları (THY) Strasbourg'daki bürosunu da kapatıyor.
  • %10 komisyonla ne alıyor KAR rumuzlu arkadaş.Odun kömür mü alıyor. Uçak alımlarındaki komisyon oranları hakkında bilgi sahibi olmadı kesin.Öte yandan THY deki uçak alımlarında komisyon alımı olduğu bilgisini kendisine müneccim mi söylemiş acaba.Yoksa pazarlık yapılırken yanlarında mıymış? Mubarek Ramazan Ayında bari insanlara suçlamalarda bulunurken iftira olup olmadığına dikkat edin.El insaf.Maalesef Airporthaber iftiraların havada uçuştuğu bir yazı tahtası halini alıyor böyleleri yüzünden.Saygınlığına gölge düşüyor.Lütfen Sayın Airporthaber yetkilileri bundan sonra asılsız ve belgesiz iddiaları sitenizde yayınlamayın.KAR ın yazısını okuyan hiçbirşeyden habersiz insanlar zannedecekler ki THY yöneticileri her uçak alımındaq cebe para indiriyorlar.Biz kimin cebine neler indirdiğini biliyoruz ama neyse...
  • Biz artik nereden uçacagiz ??? Basel'e gitmek için 140km mi yapalim yoksa Stuttgart'ta gitmek için 160km mi ? Insanin ayagi tam Strasbourg'a alismis iken, THY ile uçus yapan insan sayisi çogalirken bu alinan haber çok üzücü. Lütfen bu hatti kapatmayiniz!
  • çok yanlis bir karar ben fransanin kuzey dogusunda yasamaktayim ama THY ile Türkiye'ye uçmak çok zor oldu. Ne Luxembourgdan ,ne de Saarbrückenden uçus yok simdi de strazburgu sildiler.zor durumdayiz ve THY bundan çok zarar görecektir düsünüyorum.
  • Karda olduklari icin burolari kapatiyorlar..Defter kagit kalem ellerinde istedikleri sifilarla oynayip kar gosteriyorlar...Ha en onemlisi leblebi cekirdek gibi ucak aliyorlar...%10 KOMISYONLAR onlar nereye gisiyor?????

23 Ekim'den itibaren İstanbul-Strasbourg seferlerini kaldırma kararı alan Türk Hava Yolları (THY) Strasbourg'daki bürosunu da kapatıyor. 23 Ekim Perşembe günü son Strasbourg seferini yapacak olan THY, Strasbourg ve çevresinde yaşayan yolcuların Paris'e günde 3 sefer, Stuttgart'a günde 2 sefer ve Basel'e haftada 4 sefer yaptığı uçuşları kullanarak seyahat edebileceklerini açıkladı.

THY'den yapılan açıklamada, "Uzun yıllardır beklenen yolcu gelişiminin sağlanamamış olması ve artan operasyon maliyetleri neticesinde karlılığın ortadan kalkmasıyla seferlerin durdurulmasına karar verilmiştir" denildi.

1992'den bu yana kullanılan İstanbul-Strasbourg hattında haftada 3 sefer düzenleniyordu. Ancak son yıllarda, özellikle Almanya'nın Stuttgart, Baden-Baden ve İsviçre'nin Basel kentinden 'low-cost' şirketlerinin seferler başlatmasıyla Strasbourg ve çevresinde yaşayan 100 bine yakın Türk tercihlerini bu şehirlerden yana yapmaya başlamıştı.

23 Ekim Perşembe günü son Strasbourg seferini yapacak olan THY, Strasbourg ve çevresinde yaşayan yolcuların Paris'e günde 3 sefer, Stuttgart'a günde 2 sefer ve Basel'e haftada 4 sefer yaptığı uçuşları kullanarak seyahat edebilecekleri açıklamasında bulundu.

 

 

 

THY ofisini kapatıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Theater ~ 10 yıl önce
%10 komisyonla ne alıyor KAR rumuzlu arkadaş.Odun kömür mü alıyor. Uçak alımlarındaki komisyon oranları hakkında bilgi sahibi olmadı kesin.Öte yandan THY deki uçak alımlarında komisyon alımı olduğu bilgisini kendisine müneccim mi söylemiş acaba.Yoksa pazarlık yapılırken yanlarında mıymış? Mubarek Ramazan Ayında bari insanlara suçlamalarda bulunurken iftira olup olmadığına dikkat edin.El insaf.Maalesef Airporthaber iftiraların havada uçuştuğu bir yazı tahtası halini alıyor böyleleri yüzünden.Saygınlığına gölge düşüyor.Lütfen Sayın Airporthaber yetkilileri bundan sonra asılsız ve belgesiz iddiaları sitenizde yayınlamayın.KAR ın yazısını okuyan hiçbirşeyden habersiz insanlar zannedecekler ki THY yöneticileri her uçak alımındaq cebe para indiriyorlar.Biz kimin cebine neler indirdiğini biliyoruz ama neyse...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mee ~ 10 yıl önce
Biz artik nereden uçacagiz ??? Basel'e gitmek için 140km mi yapalim yoksa Stuttgart'ta gitmek için 160km mi ? Insanin ayagi tam Strasbourg'a alismis iken, THY ile uçus yapan insan sayisi çogalirken bu alinan haber çok üzücü. Lütfen bu hatti kapatmayiniz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetçi ~ 10 yıl önce
çok yanlis bir karar ben fransanin kuzey dogusunda yasamaktayim ama THY ile Türkiye'ye uçmak çok zor oldu. Ne Luxembourgdan ,ne de Saarbrückenden uçus yok simdi de strazburgu sildiler.zor durumdayiz ve THY bundan çok zarar görecektir düsünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAR ~ 10 yıl önce
Karda olduklari icin burolari kapatiyorlar..Defter kagit kalem ellerinde istedikleri sifilarla oynayip kar gosteriyorlar...Ha en onemlisi leblebi cekirdek gibi ucak aliyorlar...%10 KOMISYONLAR onlar nereye gisiyor?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000