28 Temmuz 2012, Cumartesi 12:50:54

THY OFİSİNE BÖYLE SALDIRDILAR...

THY'nin Viyana'daki bürosunu basan terör örgütü yandaşlarının neler yaptıkları da ortaya çıktı...
  • Turkiye de universite bitirip yurtdisi masteri i ayagiyla devleti 200 bin TL civarinda dolandiran sonra da acemi ve genc mudur ayaklariyla amirine camur atan memleketini satan icimizdeki bolucu-PKK li sen degil misin ltf acikla... bu arada her halti ye sonra da turkiye de siyasi tanidiklarin ve cemaat den abiler le bi yerlere gelmeye calisanlardan biri de sen misin yoksa? serzenisin cok da tanidik geldi bilesin!!
  • sevgili müdür rumuzlu arkadaş olayı bilmeden ne kadar da güzel sallamışsın oraya polisi çağıran müdürün kendisiydi ve polis hiçbir şey yapmayıp' eylem yapmakta özgürler' deyip izlemeye başladı, eylem yapmakta özgür olabilirler lakin benim ofisimin içinde değil, bu haneye tecavüzdür, bu benim hakkıma tecavüzdür, bayrağımın asılı olduğu ofisime saldırı ülkeme saldırı demektir. müdüre helal olsun, adam olan herkes aynı şeyi yapardı, anlamsız ve gereksiz eleştiri değil....!
  • Thy ofisine , her sey bittikten sonra, polisler olayı kapattıktan sonra gelip , polislere biber gazi sıkan müdür nasil müdürdür? Bu nasil kriz yonetimidir?? Birisi nerdeyse Kahraman müdür demiş , ben ancak tecrubesiz müdür derim..
  • herkes Avrupalilarin Türk düsmani oldugunu bile bile yabanci mallarina ve böylece bu ülkelerin bütcelerine ve bu yollada PKK nin kasasina (derneklere maddi destek saglaniyor, ve PKK dernekleri bu sayede müthis maddi destek aliyor!) bilhassa destek verdiginin farkinda degil. uyanmanin zamani geldi ve geciyor artik ey ahali.

Avusturya'nın Viyana kentindeki Türk Hava Yolları bürosunu terör örgütü pkk yandaşları basmıştı.

O anlara ait görüntüler de ortaya çıktı. Olay anına yakın bir kişi cep telefonuyla baskın sırasında neler yaşandığını kaydetti. Büro önünde Türkiye aleyhine sloganlar atan terör örgütü yandaşları, pkk ve apo ile ilgili de sık sık sloganlar attı.

İşte Habertürk'te yer alan o görüntüler:

THY OFİSİNE BÖYLE SALDIRDILAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

mudur!! e cevap ~ 6 yıl önce
Turkiye de universite bitirip yurtdisi masteri i ayagiyla devleti 200 bin TL civarinda dolandiran sonra da acemi ve genc mudur ayaklariyla amirine camur atan memleketini satan icimizdeki bolucu-PKK li sen degil misin ltf acikla... bu arada her halti ye sonra da turkiye de siyasi tanidiklarin ve cemaat den abiler le bi yerlere gelmeye calisanlardan biri de sen misin yoksa? serzenisin cok da tanidik geldi bilesin!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 6 yıl önce
sevgili müdür rumuzlu arkadaş olayı bilmeden ne kadar da güzel sallamışsın oraya polisi çağıran müdürün kendisiydi ve polis hiçbir şey yapmayıp' eylem yapmakta özgürler' deyip izlemeye başladı, eylem yapmakta özgür olabilirler lakin benim ofisimin içinde değil, bu haneye tecavüzdür, bu benim hakkıma tecavüzdür, bayrağımın asılı olduğu ofisime saldırı ülkeme saldırı demektir. müdüre helal olsun, adam olan herkes aynı şeyi yapardı, anlamsız ve gereksiz eleştiri değil....!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Müdür ~ 6 yıl önce
Thy ofisine , her sey bittikten sonra, polisler olayı kapattıktan sonra gelip , polislere biber gazi sıkan müdür nasil müdürdür? Bu nasil kriz yonetimidir?? Birisi nerdeyse Kahraman müdür demiş , ben ancak tecrubesiz müdür derim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne fayda ~ 6 yıl önce
herkes Avrupalilarin Türk düsmani oldugunu bile bile yabanci mallarina ve böylece bu ülkelerin bütcelerine ve bu yollada PKK nin kasasina (derneklere maddi destek saglaniyor, ve PKK dernekleri bu sayede müthis maddi destek aliyor!) bilhassa destek verdiginin farkinda degil. uyanmanin zamani geldi ve geciyor artik ey ahali.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000