12 Temmuz 2016, Salı 12:43:29

THY o uygulamayı yayınladı

Türk Hava Yolları Yatırımcı İlişkileri Mobil Uygulaması yayınlandı
  • birde birilerinin aklına uyup japonyeni ile uçak satın almasak iyiydi

Paydaşları ile kurduğu şeffaf iletişimi daha da geliştirmeyi hedefleyen Türk Hava Yolları, iPad, iPhone ve Android işletim sistemli cihazlar üzerinde çalışan Yatırımcı İlişkileri Uygulaması’nı kullanıcıların hizmetine sundu. Uygulama ile birlikte yerli ve yabancı yatırımcıların yanı sıra tüm paydaşları Türk Hava Yolları ile ilgili en güncel gelişmelere, istedikleri her yerden, 3 ayrı dijital platformda ve 2 dilde ulaşabilme olanağı elde etmiş oldu. 

İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile hem mobil telefonlarda hem de tabletlerde kullanılabilecek olan mobil uygulama ile Türk Hava Yolları’na ait özel durum açıklamaları, operasyonel ve finansal açıklamalar, yatırımcı sunumları, faaliyet raporları gibi pek çok bilgi ve dokümana çevrimiçi ve çevrimdışı erişim sağlanabilecek ve anlık uyarılarla gelişmelerden haberdar olunabilecek. Uygulamaya, Apple Store’dan ve Google Play’den “Turkish Airlines” adı altındaki uygulamaları arama ile erişilebilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, şunları söyledi:

“Yolcularımız ile olan diyaloğumuzda dijital iletişim kanallarını en etkin şekilde kullanarak onların hayatlarına dokunmayı prensip edinmiş, bu konuda çok sayıda ödüller almış olan Ortaklığımız şimdi de aynı yaklaşımı finansal iletişimine taşımaktadır. Şeffaf iletişim stratejimizin daha da geliştirilmesine katkı sağlayacak, tüm paydaşlarımızın bizimle ilgili en güncel bilgiye anında ulaşabilmesini temin edecek yeni Yatırımcı İlişkileri Uygulaması’nın tüm kullanıcılar için faydalı olmasını diliyorum.”

THY o uygulamayı yayınladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

aah ah ~ 2 yıl önce
birde birilerinin aklına uyup japonyeni ile uçak satın almasak iyiydi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
japon yeni ~ 2 yıl önce
kardeş bana japon yeni ile finansman yapılmasının niye kötü olduğunu anlatır mısın detaylı? Ama rakam vererek, detaylı.
Kardes ~ 2 yıl önce
Kardes thy raporlarini incele gorursun. Yok goremedim anlamadim dersen sayfa no vereyim
ztk ~ 2 yıl önce
ben niye yen ile alinmaz cok basit anlatirim.. ama sen anlamazsin,sana soyle senin anliyacagin sekilde anlatayim.. bak alman ve fransizlar (son 3 aylik donemde bunlar siparis verdigi icin ornek veriyorum) bak bu arkadaslar nasil finansman ile almis.. japon yeni ile almamis.. ama sen aracidan komisyon alirsin,veya baas partisi bu isten havuza katki yapar,o zaman zaten milletin mali deniz ,yemeyen domuz diye istersen altin indexsine bagla ister borcu baska sekilde finanse et .. alman ,fransiz ileride mahkemelerde surunurum ,isimden olurum, borsadaki hissesi olan milletimin vatandasimin ,ortaklarin parasini kendi param gibi koruyorum diyor.. o yapmiyor, sen yen ile al.. *sorarsin sen simdi ,ben uluslararasi finans uzmaniyim,phd ,14 senedir yurtdisinda finans merkezinde calisiyorum..
Japon yeni ~ 2 yıl önce
Hayır bana sayfa numarası verme, bana japon yeni ile borçlanmanın Euro ve ya USD ile borçlanmaya göre niye yanlış olduğunu anlat.
japon yeni ~ 2 yıl önce
ZTK'ya: sen anlat ben dinlerim. Japon yeni ile borçlanma niye yanlış? bana lufthansa ve airfrance'ın, ya da herhangi bir havayolunun uçaklarını nasıl finanse ettiğini anlatabilir misin? ve bu adamların uyguladığı finansman metodlarının neden daha iyi olduğunu da anlatır mısın? Ayrıca uçak sipariş edildiğinde finanse edilmiyor, haberin olsun!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000