02 Ocak 2015, Cuma 10:25:50

THY O ÜLKEYE DE UÇACAK

Türk Hava Yolları Tayvan'ın başkenti Taipei seferlerine başlama kararı aldı.
  • Cubbeli benim zaten. Soylemiycektim ama neyse. Havacilik hobim benim. Firsat buldukca sik sik ucarim. pp'im bile var. ppl miydi o ya. Yakin taniyanlar bana ppl'li hoca da derler. Elma'dan uzak durun. Lanetli elma o.
  • Cuppeli Hoca da Elma armut aletlere muhalifmis. Oyle diyorlar. Cinlilere acidigi icin mi aceba?
  • Gündüz milleti bilmem kaç saat deli gibi çalıştıran bir düzenleri var. Tabi bu durumda yorgunluktan bitiyorlar. Bu garibim Çinlilerin bahtsızlığı nedir ya, insan acıyor. Mesela protesto edin şu elmalı telefonları, almayın. Atölyede bitkinlikten tezgahta bayılıp kalıyorlarmış. Ahlı telefon inanın. İşiniz gücünüz rast gitmez.
  • Not aldım Ximen. Ülkeleri de küçük ama iyi iş çıkarıyorlar. Maharetli bir topluluk.

Türk Hava Yolları Tayvan'ın başkenti Taipei seferlerine başlama kararı aldı.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları, Tayvan'ın başkenti Taipe sefelerine başlıyor. Haftada 7 kez yapılacak karşılıklı seferlerin 31 Mart'tan itibaren başlayacağı belirtildi.

THY'den yapılan açıklamada; 'İstanbul-Taipei (TPE)-İstanbul seferlerimiz haftada 7 frekans olarak planlanmış olup, 31 Mart 2015 tarihi itibariyle başlayacaktır' denildi.

THY O ÜLKEYE DE UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Benim O ~ 3 yıl önce
Cubbeli benim zaten. Soylemiycektim ama neyse. Havacilik hobim benim. Firsat buldukca sik sik ucarim. pp'im bile var. ppl miydi o ya. Yakin taniyanlar bana ppl'li hoca da derler. Elma'dan uzak durun. Lanetli elma o.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Cuppeli Hoca da Elma armut aletlere muhalifmis. Oyle diyorlar. Cinlilere acidigi icin mi aceba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tabi ~ 3 yıl önce
Gündüz milleti bilmem kaç saat deli gibi çalıştıran bir düzenleri var. Tabi bu durumda yorgunluktan bitiyorlar. Bu garibim Çinlilerin bahtsızlığı nedir ya, insan acıyor. Mesela protesto edin şu elmalı telefonları, almayın. Atölyede bitkinlikten tezgahta bayılıp kalıyorlarmış. Ahlı telefon inanın. İşiniz gücünüz rast gitmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sağol ~ 3 yıl önce
Not aldım Ximen. Ülkeleri de küçük ama iyi iş çıkarıyorlar. Maharetli bir topluluk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000