18 Ağustos 2013, Pazar 13:48:03

THY O PİLOTA SORUŞTURMA BAŞLATTI

Türk Hava Yolları, dün gece kaçırılan pilotları protesto etmek amacıyla uçağı uçurmayan kaptanı açığa aldığını açıkladı...
  • Konuyla ilgili olarak, geçen Sefa İnan beyin yaptığı genel bir değerlendirmeden sonra Acaba işletme başkanlığında görevli (!) tüm başkanlar, müdürler acaba durumun vahametini görüp bir takım tedbirleri almayı düşünüyorlarmı acaba????
  • kardes sana yaziklar olsun,onur ne demek ogrenmek istersen adresim belli..b.g.
  • Ucak,kaybolan bi yolcu yüzünden de,alan trafiğinden de bi çok sebepten gecikmeye giriyor.dolayısıyla bir mağduriyet söz konusu değildir.Thy yönetimine ters gelse de bu durum,robot değiliz sonucta..insani duygularımız var.Yılmaz kaptanı canı gönülden kutluyorum.Talpa nın ve Thy nin ihmali olan bu konuyu bir kez daha gün yüzüne çıkardığı için..
  • o delikanlılığı göstren Y.O KAPTANDIR. Baha kaptan birileri öyle kahramanlık gösterirken hemen o göreve balıklama atlayıp puan toplamaya birilerine yaranmaya çalışan kişidir yazıkları olsun başka bişey demeyeceğim daha nice onursuz gün

Dün gece Beyrut'a gidecek olan uçağın kaptan pilotu, THY pilotlarının kaçırılma vakasını protesto ettiğini anons ettikten sonra uçağı terk etmişti. Yarım saat rötar yapan seferi başka bir kaptan gerçekleştirmişti.

Türk Hava Yolları, protesto eylemini gerçekleştiren kaptan pilot B.G. hakkında soruşturma başlatıldığını ve soruşturma sonuna kadar uçuşlardan alıkonulduğunu açıkladı.

Kaptan pilot B.G. THY yönetimi tarafından başlatılan soruşturma sonuna kadar uçuşlarda görevlendirilmeyecek. 

THY O PİLOTA SORUŞTURMA BAŞLATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (99)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Konuyla ilgili olarak, geçen Sefa İnan beyin yaptığı genel bir değerlendirmeden sonra Acaba işletme başkanlığında görevli (!) tüm başkanlar, müdürler acaba durumun vahametini görüp bir takım tedbirleri almayı düşünüyorlarmı acaba????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
online a ~ 5 yıl önce
kardes sana yaziklar olsun,onur ne demek ogrenmek istersen adresim belli..b.g.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Ucak,kaybolan bi yolcu yüzünden de,alan trafiğinden de bi çok sebepten gecikmeye giriyor.dolayısıyla bir mağduriyet söz konusu değildir.Thy yönetimine ters gelse de bu durum,robot değiliz sonucta..insani duygularımız var.Yılmaz kaptanı canı gönülden kutluyorum.Talpa nın ve Thy nin ihmali olan bu konuyu bir kez daha gün yüzüne çıkardığı için..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
online ~ 5 yıl önce
o delikanlılığı göstren Y.O KAPTANDIR. Baha kaptan birileri öyle kahramanlık gösterirken hemen o göreve balıklama atlayıp puan toplamaya birilerine yaranmaya çalışan kişidir yazıkları olsun başka bişey demeyeceğim daha nice onursuz gün

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yavaşşş ~ 5 yıl önce
Y.O. yazmayı bilirken diğer kaptanın adını neden açık açık yazıyorsun, bu biir... Yandaki uçaktan kaptan hastalandı diye bu uçağa alınan kaptan hakkında ne kadar da kolay cezayı kesmişsin; on düşün bir konuş, bu ikiii... Başkalarının onuruyla ilgili konuşacaksan, sen de delikanlı ol, adını yaz, bu da üüüçç... Haaa, bir de yaylanmadan yürü, toz kaldırma... Ne demek şimdi bu; göreve balıklama atlayıp puan toplamak??? Herşeye alıklama atlama sen de...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000