16 Aralık 2013, Pazartesi 22:13:25

THY, O MÜDÜRDEN SAVUNMA İSTEDİ

Twitter krizin ardından Türk Hava Yolları (THY) Marka Müdürü Serdar Öztürk’ün yazılı savunması istendi. Bu arada Öztürk’ün bir haftalık izine ayrılacağı öğrenildi.
  • Eee kifayetsizliğine rağmen kendisini oralara getiren iktidara çanak yalayıcılığı yapmak istemiş. Geçmiş olsun. Iktidarın verdiği kavgadan sanane sen işine bak. En nihayetinde 70 yaşında bir muhteremden söz ediyoruz seversin sevmezsin. Ama edep dışına çıkmak aile terbiyesini gösterir. Bu kişi THY markasını temsil edemez.
  • resmi çok güzelmiş kendisi bay/bayan?:)
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Tek rakibim THY be müdür !!

Twitter krizin ardından Türk Hava Yolları (THY) Marka Müdürü Serdar Öztürk’ün yazılı savunması istendi. Bu arada Öztürk’ün bir haftalık izine ayrılacağı öğrenildi. Serdar Öztürk’ün sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan Fethullah Gülen ile ilgili attığı tweet büyük tepki çekince THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, "Gereken yapılacaktır" demişti.

THY’de marka müdürü olarak görev yapan Serdar Öztürk’ün dün sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan attığı tweet büyük tepki görmüştü. Öztürk,"bir AKP’li de fetrullah hocayı bir kizla bule halvet halde hasna fisneli capslese, sonra bi da sen vs biz de eglensek" tweetini atmıştı. Tepkiler üzerine sosyal paylaşım sitesinden açıklama yapan THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, "THY müdürü ne maksatla olursa olsun edep dışı attığı tweeti kabul etmemiz mümkün değildir. Gereken yapılacaktır" demişti.

Bugün öğle saatlerinde toplanan THY yönetimi Serdar Öztürk’ten konu ile ilgili yazılı savunma istedi. Serdar Öztürk’ün vereceği yazılı savunmasının ardından yönetim karar verecek. Öztürk’ün yıllık izninden bir haftalık izine ayrılacağı öğrenildi.

THY, O MÜDÜRDEN SAVUNMA İSTEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Eee kifayetsizliğine rağmen kendisini oralara getiren iktidara çanak yalayıcılığı yapmak istemiş. Geçmiş olsun. Iktidarın verdiği kavgadan sanane sen işine bak. En nihayetinde 70 yaşında bir muhteremden söz ediyoruz seversin sevmezsin. Ama edep dışına çıkmak aile terbiyesini gösterir. Bu kişi THY markasını temsil edemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
resim ~ 5 yıl önce
resmi çok güzelmiş kendisi bay/bayan?:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
heba ~ 5 yıl önce
bu akıl ve yaratıcılığı yorum yazarak heba etmeyin, rica ederim. memleketin sizin gibilere ihtiyacı var!
tip ~ 5 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kamyoncu ~ 5 yıl önce
Tek rakibim THY be müdür !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000