09 Temmuz 2017, Pazar 18:04:38

THY o listede bir basamak yükseldi

Türk Hava Yolları (THY), ICAO'nun Nisan ayı raporunda bir basamak yükselerek 14'üncü sırada yer aldı.
  • bide tablo okumayı öğrenseniz.değişim bir öceki yıla göre %1.9 değil %11.7
  • Thy anca torpilde haksızlıkta hemşehricilikte adaletsizlikte basamak atlayabilir...
  • THY daha çok büyümeli bu tabloya göre 14.sırada. Türkiye'de birkaç havayolunu satın almalı ya da en temizi bütün hava yolu şirketlerimiz birleşsin dünya sıralamasında ilk beşe girelim
  • Eee bence bunda tgs yer hizmetleri çalışanlarının emeği var şimdi sizde bir iyilik yapın bizede uçmak için pas hakkı verin bizde.uçalım ailemiz.ile bizler sayesinde iyi yerlere geldi türkhavayolları hadi bir jest yapīn bakalım bekliyoruz

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY'nin ICAO'nun yayımladığı Nisan ayı raporunda bir basamak yükseldiğini açıkladı. 

ICAO'nun önceki raporunda yayımladığı ilk 15 havayolu listesinde 15. sırada yer alan Türk Hava Yolları, ICAO'nun Nisan ayına ait raporunda bir basamak yükseldi.

Ücretli Yolcu Kilometre (RPK - Revenue Passenger Kilometers) ölçüsüne göre düzenlenen raporda 14'üncü sırada yer alan THY'nin önceki rapora göre değişimi yüzde 1,9 oranında oldu. 

THY o listede bir basamak yükseldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

yanlış bilgi ~ 12 ay önce
bide tablo okumayı öğrenseniz.değişim bir öceki yıla göre %1.9 değil %11.7

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Torpil airlinesss ~ 12 ay önce
Thy anca torpilde haksızlıkta hemşehricilikte adaletsizlikte basamak atlayabilir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turkish ~ 12 ay önce
THY daha çok büyümeli bu tabloya göre 14.sırada. Türkiye'de birkaç havayolunu satın almalı ya da en temizi bütün hava yolu şirketlerimiz birleşsin dünya sıralamasında ilk beşe girelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 12 ay önce
Rekabet, serbest piyasa ekonomisi bunlardan bi haber olunca böyle tüm havayolları birleşsin şeklinde ıslak rüyalar görmek mümkün oluyor tabi.
Dogrucu ~ 12 ay önce
Eee bence bunda tgs yer hizmetleri çalışanlarının emeği var şimdi sizde bir iyilik yapın bizede uçmak için pas hakkı verin bizde.uçalım ailemiz.ile bizler sayesinde iyi yerlere geldi türkhavayolları hadi bir jest yapīn bakalım bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oldu.. ~ 12 ay önce
Thy de o kadar avantacı yüzünden kendi personeli bile uçamıyor.. bence sadece uçak içinde görev yapanlara pass olmalı gerisini hikaye..
He he ~ 12 ay önce
Yolcuyu delirtin yerde sonra havada biz ugrasalim
Hahaha ~ 12 ay önce
Hadi ya ? Peki senin o bindigin ekmek kazandigin ucak varya hah iste onun yerde bakimini yapan ne olcak ? Hayir ne zannediyorsunuz yani yaptiginiz isi ? ( pilotlar haric ). Sorumlulugunuz ne ki ? Aciklasana bana ya pamukkale turizmde ki hosttan farkiniz ne ? Ucakta ucuyor olmanizsa kusura bakmayin da onu da bizim sayemizde yapiyorsunuz. Bana bi aciklarmisiniz acaba yaptiginiz isin servis disinda ve iki uc tane reklam kokan emniyet hareketler disinda yaptiginiz isi ? Ekstredm durumlar haricinde? Merakla bekliyorum. Kalkmissin hala baskalarinin yaptigi isi kucumsuyorsunuz.
@Oldu ~ 12 ay önce
Sen herhalde eli ojeli garsonlardansın
Yazik ~ 12 ay önce
:)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000