27 Kasım 2014, Perşembe 08:28:15

THY, NÜRNBERGMESSE İLE ANLAŞTI

Türk hava Yolları, Nürnberg Fuar İdaresi ile 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Tercih Edilen Hava Yolu Partneri anlaşması imzaladı.
  • Siz görevinizi yapınız. Dedi kodular karın doyurmaz. Türkiyeye fayda sağlayacak işlerle uğraşınız. Böyle yaparsanız kendinize de saygı duymuş olursunuz. Gelecekte geçmişinize bakarsanız iyi ki yapmışım diyebileceğiniz bir geçmiş bırakınız. Adalet ve doğru söz dostluk üretir. Bunu yapınız ve heyecan duyunuz. Adam yapmış kardeşim. Örnek alalım biz de yapalım.
  • THY her yerde başarılı olacak. Gurur kaynağımız. Bütün müdürlerden bunu bekliyoruz. Türkiyeden bunu bekliyoruz.
  • Simdi alkis yapiyoruz!... hep beraber Nurnberg e sevgilerimiz gonderiyoruz
  • Kuzey Bavyera diye bir mudurluk mu var ya THYde? Bu ne sacmalik? Bu ne makam mevki sevdasi? Bu titel sevdasi? Dr. yetmemis birde kuzey bavyera yazmis utanmadan... Kuzey Bavyera denen yerin hepsini oplansaniz ne cikar? Bi DUS etmez?

Türk Hava Yolları (THY), Nürnberg Fuar İdaresi ile 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Tercih Edilen Hava Yolu Partneri (Preferred Carrier) Anlaşması imzaladı. Bu anlaşmadan, fuar ziyaretçileri ile uzman katılımcılar faydalanacak.

Nürnberg Fuarı'nın yöneticileri; Dr. Roland Fleck ve Peter Ottman anlaşmanın önemli adım olduğunu belirterek, Nürnberg Fuar Alanı için İstanbul'un, dünya çapında erişebilirlik adına, iyi bir bağlantı olduğunu söyledi.

Kuzey Bavyera THY Müdürü Dr. Osman Nuri Hasırcı da "THY'nin bu anlaşma ile önemli hedeflere daha fazla uçuş yapacak. Nürnberg Fuarı'nı yılda 1.4 milyon kişi ziyaret ediyor. Uçak bileti fiyatında bundan böyle yüzde 20'ye varan indirimler olacak" dedi.

THY, NÜRNBERGMESSE İLE ANLAŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Adalet ~ 3 yıl önce
Siz görevinizi yapınız. Dedi kodular karın doyurmaz. Türkiyeye fayda sağlayacak işlerle uğraşınız. Böyle yaparsanız kendinize de saygı duymuş olursunuz. Gelecekte geçmişinize bakarsanız iyi ki yapmışım diyebileceğiniz bir geçmiş bırakınız. Adalet ve doğru söz dostluk üretir. Bunu yapınız ve heyecan duyunuz. Adam yapmış kardeşim. Örnek alalım biz de yapalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY Yükseliyor ~ 3 yıl önce
THY her yerde başarılı olacak. Gurur kaynağımız. Bütün müdürlerden bunu bekliyoruz. Türkiyeden bunu bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
azerbaba muslum... ~ 3 yıl önce
Simdi alkis yapiyoruz!... hep beraber Nurnberg e sevgilerimiz gonderiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Daha önce verilmis? ~ 3 yıl önce
Iyi de ayni haber daha öncede verilmis. Is yapiyor görünmek icin, isitilip isitilip firina mi verilioyr ayni haberler??? Link: http://www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/thy-almanyada-onemli-adimlar-atiyor.html
Kuzey Bavyera??? ~ 3 yıl önce
Kuzey Bavyera diye bir mudurluk mu var ya THYde? Bu ne sacmalik? Bu ne makam mevki sevdasi? Bu titel sevdasi? Dr. yetmemis birde kuzey bavyera yazmis utanmadan... Kuzey Bavyera denen yerin hepsini oplansaniz ne cikar? Bi DUS etmez?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000