07 Ocak 2014, Salı 23:56:49

THY NEW YORK UÇAĞI OSLO'YA İNDİ

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-New York seferini yapan uçağı Oslo'ya acil iniş yaptı.
  • Arkadasim Berrak'a gec kavustum ama her seyin basi saglik. Umarim hastamiz iyidir. Hepimiz onun icin endiselendik. Dusuncelerimiz onunla.
  • Türk Hava Yollarını,kaptan pilotlarını insani davranışlarından ötürü kutluyorum,bir canın bedeli trilyon dolardan daha değerlidir,bunu bir kez daha gösterdiniz sağolun
  • uçak yarım saat kalmadı en az 1,5 2 saat kaldı osloda...gönül isterdiki sorunsuz rutin bir yolculuk geçirelim ama sağlık herşeyden önemlidir...Allah acil şifalar versin...
  • Süpersiniz gerçekten sizlerin yorumlarınızı okudukça neşem yerine geliyor:)) Bu arada hastalanan yolcuya da geçmiş olsun..

İstanbul-New York seferini yapan TK01 sefer sayılı Türk Hava Yolları uçağı, bir yolcunun rahatsızlanması üzerine az önce Norveç'in başkenti Oslo'ya acil iniş yaptı.

İstanbul-New York seferini yapan Boeing 777-300ER tipi THY uçağının hasta yolcuyu indirdikten yaklaşık 30 dakika sonra yakıt ikmali yaparak havalandığı kaydedildi.

Airporthaber.com

THY NEW YORK UÇAĞI OSLO'YA İNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Aysegul ~ 5 yıl önce
Arkadasim Berrak'a gec kavustum ama her seyin basi saglik. Umarim hastamiz iyidir. Hepimiz onun icin endiselendik. Dusuncelerimiz onunla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Türk Hava Yollarını,kaptan pilotlarını insani davranışlarından ötürü kutluyorum,bir canın bedeli trilyon dolardan daha değerlidir,bunu bir kez daha gösterdiniz sağolun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a ~ 5 yıl önce
uçak yarım saat kalmadı en az 1,5 2 saat kaldı osloda...gönül isterdiki sorunsuz rutin bir yolculuk geçirelim ama sağlık herşeyden önemlidir...Allah acil şifalar versin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok iyi yaa ~ 5 yıl önce
Süpersiniz gerçekten sizlerin yorumlarınızı okudukça neşem yerine geliyor:)) Bu arada hastalanan yolcuya da geçmiş olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000