27 Ocak 2011, Perşembe 16:35:12

THY, Nevşehir seferlerini artıracak

Türk Hava Yolları (THY)'nın, İstanbul'dan Nevşehir'e yaptığı tarifeli uçak seferleri, 27 Mart 2010 tarihinden itibaren günde ikiye çıkacak.
  • Arama motorundan arama yaparsan karsina bircok haber cikiyor Atlasjet 28martta basliyor bildigim antalya ve nevsehir holladan
  • Atlasjet kendi adina ucuruyor saygilarimla Nevsehirli
  • Bilen varmi bu Nevsehir-Hollanda ucusu charet bazindami gerceklesecek? hangi turoperatorleri adina uculacak? yoksa Atlas kendinemi ucak tarifeli ? pek sanmiyorum ya ? Atlasin sayfasinda goremedim bir bilgi aydinlatirsaniz sevinirim.
  • nevşehir havalimanı satışını kolaylaştırmak . alacak kişilere bir parmak bal

THY Nevşehir Satış Ofisi'nden alınan bilgiye göre, Türkiye'nin en önemli turizm bölgelerinden Kapadokya'nın merkezi Nevşehir'e, İstanbul'dan yapılan uçak seferlerinin ikiye çıkarılması için takvim açıklandı. 27 Mart 2011 tarihinden sonra Nevşehir-İstanbul uçak seferleri ikiye çıkacak.

İstanbul'dan 07.25'de kalkacak uçak, 08.40'da Kapadokya Havalimanı'nda olacak. Gelen uçak 09.25'de havalanarak 10.45'de İstanbul'da olacak. Akşam uçağı ise 17.45'de İstanbul'dan kalkarak 19.00'da Kapadokya Havalimanı'nda olacak. Gelen uçak 19.45'de havalanarak 21.05'de İstanbul'da olacak.

THY, 8 Mart 2007 tarihinde İstanbul-Nevşehir, Nevşehir-İstanbul arasında uçak seferleri düzenlemeye başladı. Bu uçak seferleri halen devam ediyor.  Yeni turizm sezonuyla birlikte çevre illerdeki insanların da ilgi göstermelerini dikkate alan THY, ikinci seferlerin de başlatılmasını kararlaştırdı. Bu seferlere özellikle çevre iller olan Aksaray ve Kırşehir'den yoğun talep bekleniyor. (Star)

THY, Nevşehir seferlerini artıracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Arama motorundan arama yaparsan karsina bircok haber cikiyor Atlasjet 28martta basliyor bildigim antalya ve nevsehir holladan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Atlasjet kendi adina ucuruyor saygilarimla Nevsehirli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bilen varmi bu Nevsehir-Hollanda ucusu charet bazindami gerceklesecek? hangi turoperatorleri adina uculacak? yoksa Atlas kendinemi ucak tarifeli ? pek sanmiyorum ya ? Atlasin sayfasinda goremedim bir bilgi aydinlatirsaniz sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
nevşehir havalimanı satışını kolaylaştırmak . alacak kişilere bir parmak bal

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000