02 Mart 2009, Pazartesi 11:35:21

THY 'NEŞE'SİNE' VEDA ETTİ...

Yakalandığı kanser hastalığı sonucu önceki gün hayata gözlerini yuman Türk Hava Yolları’nın "Neşe Ablası" Neşe Kocaoğlu, bugün gözyaşları ile son yolculuğuna uğurlandı.
  • kim derdiki birgün gülen orkidemiz solacak allah rahmet eğlesin mekanı cennet olsun seni üzenler elbette karşılığını görecekler merak etme neşe ablacığım..
  • bernanız veya emineniz veya kanser edeniniz sizin olsun.bizde umarum meslek hayatımızın 31. yılında yolcu oluruz bize ne emine lazım ne gamze.bize havadaki saatimiz yeter.emeğe saygı pls.
  • Neşe hanım sen rahat uyu. Çünkü BERNA çok rahat. Geceleri Senin vefatından sonra geceleri daha rahat uyuyor artık. Berna için şimdi sırada Emine var. Yönetim kurulundaki yakınlarına söyler, yönetim onu da kanser eder.
  • onu kimler üzdüyse allahından bin katını görsün kimse onun tırnagı olamaz biliyorumki o şimdi cennette herkes çenesini kapatsın bu camiaya onun gibisi gelmez SENİ ÇOK SEVİYORUZ NUR İÇİNDE YAT

Ataköy beşinci kısım Camii’nden kaldırılan Kocaoğlu’nun cenazesine sevenleri ve çok sayıda çalışma arkadaşı katılırken, uzun yıllar hizmet verdiği Türk Hava Yolları’ndan Genel Müdür Yardımcısı Köksal Köktuna dışında üst düzey bir yetkilinin gelmemesi ise dikkat çekti.

Amansız hastalığa yenik düşen Neşe Kocaoğlu, Ataköy 5. kısım Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze namazının ardından Zincirlikuyu mezarlığında toprağa verilmek üzere yola çıkan Kocaoğlu’nun naaşına sevenleri çiçek attı.

Havacılık camiasının önde gelen isimleri Neşe Kocaoğlu’nu son yolculuğuna uğurlamaya gelirken uzun yıllar hizmet verdiği Türk Hava Yolları’ndan sadece uçuş işletmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Köksal Köktuna geldi

25 Şubat 1957 doğumlu olan Neşe Kocaoğlu 1978 yılında THY'de kabin görevlisi olarak çalışmaya başladı. Kocaoğlu, kabin görevlisi ve kabin amiri olarak görev yaptıktan sonra uzun yıllar havayolları kabin memurları derneği Tassa başkanlığı ve kabin hizmetleri başkanlığı görevlerini yürüttü.

Neşe Kocaoğlu

Neşe Kocaoğlu

Neşe Kocaoğlu

Neşe Kocaoğlu

Neşe Kocaoğlu

THY 'NEŞE'SİNE' VEDA ETTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
kim derdiki birgün gülen orkidemiz solacak allah rahmet eğlesin mekanı cennet olsun seni üzenler elbette karşılığını görecekler merak etme neşe ablacığım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bernanız veya emineniz veya kanser edeniniz sizin olsun.bizde umarum meslek hayatımızın 31. yılında yolcu oluruz bize ne emine lazım ne gamze.bize havadaki saatimiz yeter.emeğe saygı pls.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Neşe hanım sen rahat uyu. Çünkü BERNA çok rahat. Geceleri Senin vefatından sonra geceleri daha rahat uyuyor artık. Berna için şimdi sırada Emine var. Yönetim kurulundaki yakınlarına söyler, yönetim onu da kanser eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
onu kimler üzdüyse allahından bin katını görsün kimse onun tırnagı olamaz biliyorumki o şimdi cennette herkes çenesini kapatsın bu camiaya onun gibisi gelmez SENİ ÇOK SEVİYORUZ NUR İÇİNDE YAT

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000