03 Mayıs 2013, Cuma 09:05:48

THY 'MÜKEMMEL' SEÇİLDİ

Pakistan'ı dünyaya bağlayan en büyük hayayolu şirketi olma özelliğine sahip Türk Hava Yolları THY), İslamabad Ticaret Odası tarafından "mükemmellik" ödülüne layk görüldü.
  • Bir türlü anlam veremiyorum.THY bu ödülü nasıl alıyor,uçucu personelin tamamına yakını psikolojik sorunları var.şaşırıyorum.
  • Arkadaşlar, dünya uzerınden urduca konuşan topluluğun etkınlıgını, en azından ıscı trafıgı bazlı bu pazarın büyüklülüğü & karlılığı nı hesaba katarsak ulkemız ve mıllı hava yolumuz ıcın onemlı bır ödül. Mıllı hava yolumuzun kuvvetlendiği her pazarda ülke menfaatleride paralel kuvetlenmektedır.
  • Seçene bakın allah aşkına. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş
  • sen öyle zannediyorsun ve öyle görmek istiyorsun..hanği başarı bir anlatta bizde öğrenelim...

İslamabad Ticaret Odasında düzenlenen törende THY'nin İslamabad temsilcisi Alp Yavuzeser, ödülü İslamabad Ticaret Odası Başkanı Zafer Buktiari'den aldı. Ödül törenine Pakistanlı iş adamları, Türkiye ve Orta Asya cumhuriyetleri temsilcileri ve THY çalışanları katıldı.

Törende konuşan İslamabad Ticaret Odası Başkanı Buktiari, Pakistan'ı dünyanın 99 ülkesinin 222 kentine bağladığı ve ülkenin gelişim hedeflerine katkısından dolayı Pakistanlı iş adamları adına "mükemmellik" ödülü verdiklerini söyledi.

THY'yi Pakistan'ın milli havayolu şirketi PIA'dan sonra ikinci milli havayolu şirketi olarak gördüklerini belirten Buktiari, THY'nin uçuş sayısını arttırmasını istedi.

THY İslamabad Temsilcisi Yavuseser de Karaçi kentine haftada 4 defa, İslamabad'a haftada 3 defa sefer düzenleyen THY'nin Pakistan'da marka değerini her geçen gün arttırdığını söyledi.

Pakistan'ı 100'e yakın ülkeye bağlamaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Yavuzeser, müşteri memnuniyetinin arttırılması ve sosyal sorumluluk projelerine ağırlık vereceklerini kaydetti.

1981'den beri Pakistan'da hizmet veren THY, kurum ve kuruluşlar tarafından çok sayıda ödüle layık görülmüştü.

THY 'MÜKEMMEL' SEÇİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

kemal kaan ~ 5 yıl önce
Bir türlü anlam veremiyorum.THY bu ödülü nasıl alıyor,uçucu personelin tamamına yakını psikolojik sorunları var.şaşırıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tarafsız yorum ~ 5 yıl önce
Arkadaşlar, dünya uzerınden urduca konuşan topluluğun etkınlıgını, en azından ıscı trafıgı bazlı bu pazarın büyüklülüğü & karlılığı nı hesaba katarsak ulkemız ve mıllı hava yolumuz ıcın onemlı bır ödül. Mıllı hava yolumuzun kuvvetlendiği her pazarda ülke menfaatleride paralel kuvetlenmektedır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komedi bu ~ 5 yıl önce
Seçene bakın allah aşkına. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öztürk e cvp ~ 5 yıl önce
sen öyle zannediyorsun ve öyle görmek istiyorsun..hanği başarı bir anlatta bizde öğrenelim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000