15 Aralık 2013, Pazar 16:32:21

THY MÜDÜRÜ'NDEN OLAY SÖZLER!

Türk Hava Yolları marka müdürü Serdar Öztürk'ün attığı twit, Hamdi Topçu'yu harekete geçirdi.
  • her iki tarafta komik yesinler birbirlerini
  • insanda biraz utanma olur ya Allahtandami korkun yok
  • anlaşılıyorki söz konusu müslümanlara hakaret olunca ağızlarından salya sümük bir sürü aşağlık idoolojideki böğüren kuduruk azgın azınlık buna özgürlük diyoo .yukarıdaki size saydığım laflara bi bakın buda özgürlük..
  • Kızmana gerek yok, sayın müdür birşey anlatmak istemiş, senin Müdürün İ.Ümit TGS de karizma ve otorite uğruna hiç bir neden olmadan kıdemsiz ve ihbarsız beni işten atmıştır, defalarca mail atmama rağmen en ufak tepki bile vermediniz, tepki vermeniz için illa bir tarafmı olmak zorundayız, normal sıradan vatandaşlarda haksızlığa uğradığında ilgilenmezmisiniz...

Türk Hava Yolları marka müdürü Serdar Öztürk'ün attığı twit, Hamdi Topçu'yu harekete geçirdi.

THY marka müdürü Serdar Öztürk'e ait Twitter hesabından Fethullah Gülen ile ilgili atılan twit büyük tepki topladı. Fethullah Gülen ile ilgili sözlere büyük tepkiler gelince konuyla ilgili Twitter üzerinden açıklama yapan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, 'gereken yapılacak' dedi.

İşte Serdar Öztürk'ün Fethullah Gülen ile ilgili twiti:
Bu Twit sonrası Hamdi Topçu ise; 'Thy müdürü ne maksatla olursa olsun edep dışı attığı twitt i kabul etmemiz mümkün değildir gereken yapılacaktır' açıklaması yaptı.

THY MÜDÜRÜ'NDEN OLAY SÖZLER!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

taner ~ 4 yıl önce
her iki tarafta komik yesinler birbirlerini

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
insanda biraz utanma olur ya Allahtandami korkun yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işte böyle.. ~ 4 yıl önce
anlaşılıyorki söz konusu müslümanlara hakaret olunca ağızlarından salya sümük bir sürü aşağlık idoolojideki böğüren kuduruk azgın azınlık buna özgürlük diyoo .yukarıdaki size saydığım laflara bi bakın buda özgürlük..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sayın Topçu ~ 4 yıl önce
Kızmana gerek yok, sayın müdür birşey anlatmak istemiş, senin Müdürün İ.Ümit TGS de karizma ve otorite uğruna hiç bir neden olmadan kıdemsiz ve ihbarsız beni işten atmıştır, defalarca mail atmama rağmen en ufak tepki bile vermediniz, tepki vermeniz için illa bir tarafmı olmak zorundayız, normal sıradan vatandaşlarda haksızlığa uğradığında ilgilenmezmisiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000