20 Ocak 2016, Çarşamba 13:04:28

THY Müdürü serbest bırakıldı

Türk Hava Yolları'nın dün gözaltına alınan Nevşehir Müdürü Osman Taha Küçük serbest bırakıldı.
  • beijing pekindir beijing kelimesini çinliler kullanır .batıdakiler pekin derler yani bizler.yorumcu arkadaş dalga geciyorsun yada kültürsüzsün.burası ciddi kültürlüm nsanların fikir paylaştıkları site .pekin+beijing
  • Bakıyorum herkes her telden atıyor. İftira ya da haksız bir suçlama olup olmayacağı ya da kendisinden herhangi bir konuda bilgisine başvurulmasi ihtimalini konuşmuyor. Acımasızca yaklaşmak hiç doğru değil. Allah yolunu açık etsin. Pekin'de daha ck başarılı olacağına inanıyoruz.
  • Ağzı olan bilip bilmeden konuşuyor...
  • Adamin adam vurup 2-3 saat icinde tutuksuz yargilanmak uzere serbest birakildigi bir ulkede, THY mudurunun gozaltina alinip ertesi gun serbest birakilmasi normal bir sey midir? Paralel davasi midir yoksa yolsuzluk,rusvet vs mi veya baska bir olay mi aciklanirsa bilebiliriz ancak.

Türk Hava Yolları'nın dün gözaltına alınan Nevşehir Müdürü Osman Taha Küçük serbest bırakıldı.

AirportHaber'in duyurduğu ve bir soruşturma kapsamında gözaltına alındığı öğrenilen Nevşehir Müdürü Küçük savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Nevşehir'den Pekin'e atanan Osman Taha Küçük'e yurt dışı yasağı da konulmadığı ve Küçük'ün yeni görev yeri Pekin'e gitmesinde bir engel olmadığı öğrenildi.

©AirportHaber

THY Müdürü serbest bırakıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

beijing rumuzlu yorumcuya ~ 2 yıl önce
beijing pekindir beijing kelimesini çinliler kullanır .batıdakiler pekin derler yani bizler.yorumcu arkadaş dalga geciyorsun yada kültürsüzsün.burası ciddi kültürlüm nsanların fikir paylaştıkları site .pekin+beijing

Yanıtla

Kalan karakter 1000
serkan Başar ~ 2 yıl önce
Bakıyorum herkes her telden atıyor. İftira ya da haksız bir suçlama olup olmayacağı ya da kendisinden herhangi bir konuda bilgisine başvurulmasi ihtimalini konuşmuyor. Acımasızca yaklaşmak hiç doğru değil. Allah yolunu açık etsin. Pekin'de daha ck başarılı olacağına inanıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
neseli ~ 2 yıl önce
Ağzı olan bilip bilmeden konuşuyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa ~ 2 yıl önce
Kımse kimseyi kandırmasın birgün emniyette kahve iç diye tutmazlar devreye kim girdiyse iyi girmiş yurtdışı yasağı bile koydurmamış anlat faik amca anlat.
? ~ 2 yıl önce
Adamin adam vurup 2-3 saat icinde tutuksuz yargilanmak uzere serbest birakildigi bir ulkede, THY mudurunun gozaltina alinip ertesi gun serbest birakilmasi normal bir sey midir? Paralel davasi midir yoksa yolsuzluk,rusvet vs mi veya baska bir olay mi aciklanirsa bilebiliriz ancak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000