05 Mart 2012, Pazartesi 09:40:04

THY MOGADİŞU'YA UÇUYOR...

Türk Hava Yolları Mogadişu seferlerine başlıyor...
  • Sevgili kardeşlerim, burada okuyan kültürümüzü tanıtan bey ve hanım kardeslerimiz ve ogretmenlerimiz var, bu kardeşlerimizin yurda geliş gidişi zor oluyordu. Her ne kadar cok gec kalınmıs bir hat olsada ama zararından neresinden donulse kar, başta sayın Temel Kotil müdürüm olmak üzere bütün emeği geçenlerden allah razı olsun.
  • ben de zaten bu amaçla yazdım bunu ilk seferde 220 yolcu hiç bir hatta olmadı zaten şimdiye kadar. adamlar hala açlıktan kurtulamadı. ülkede istikrar yok, iç savaş var. yazık olacak thy'ye...
  • İnşallah zarar etmeyen bir hat olur yolu açık olur
  • İLK UÇUSTA 220 YOLCU VAR DİYORSUNUZ.İLK SEFERDE GİDENLERİN ÇOĞU AÇILIŞTA GÖREVLİ OLARAK BEDAVAYA GİDEN İNSANLARDIR.BU UÇAKTA KAÇ KİŞİ PARALI BİLET ALMIŞ ONU SÖYLEYIN DE BILELIM.SON OLARAK DA ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİZ BU HATLA İLGİLİ OLARAK;ASLA İŞ YAPAMAYACAK VE TUTMAYACAK BİR HAT OLACAKTIR MUTHEMELEN.
Bayrak taşıyıcı Türk Hava Yolları bugünden itibaren Mogadişu seferlerine başlıyor. 

Somali'nin Mogadişu şehrine uçacak olan THY'nin bugünkü ilk seferine Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ da katılacak. Dış hat uçuş noktasını Mogadişu ile birlikte 150'ye çıkaran Türk Hava Yolları, bugün Atatürk Havalimanı'ndan saat 23:30 kalkışını gerçekleştirecek.

Mogadişu için bir de özel fırsat kampanyası düzenleyen THY, İstanbul'dan Mogadişu'ya 7 Nisan 2012 tarihinden önce yapılacak seyahatlerde, gidiş-dönüş tüm vergiler dahil 426 avrodan başlayan ücretlerle seyahat imkânı sağlayacak.
THY MOGADİŞU'YA UÇUYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 6 yıl önce
Sevgili kardeşlerim, burada okuyan kültürümüzü tanıtan bey ve hanım kardeslerimiz ve ogretmenlerimiz var, bu kardeşlerimizin yurda geliş gidişi zor oluyordu. Her ne kadar cok gec kalınmıs bir hat olsada ama zararından neresinden donulse kar, başta sayın Temel Kotil müdürüm olmak üzere bütün emeği geçenlerden allah razı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ben de zaten bu amaçla yazdım bunu ilk seferde 220 yolcu hiç bir hatta olmadı zaten şimdiye kadar. adamlar hala açlıktan kurtulamadı. ülkede istikrar yok, iç savaş var. yazık olacak thy'ye...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İnşallah zarar etmeyen bir hat olur yolu açık olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İLK UÇUSTA 220 YOLCU VAR DİYORSUNUZ.İLK SEFERDE GİDENLERİN ÇOĞU AÇILIŞTA GÖREVLİ OLARAK BEDAVAYA GİDEN İNSANLARDIR.BU UÇAKTA KAÇ KİŞİ PARALI BİLET ALMIŞ ONU SÖYLEYIN DE BILELIM.SON OLARAK DA ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİZ BU HATLA İLGİLİ OLARAK;ASLA İŞ YAPAMAYACAK VE TUTMAYACAK BİR HAT OLACAKTIR MUTHEMELEN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000