24 Şubat 2012, Cuma 10:30:00

THY MOGADİŞU'YA UÇACAK

Türk Hava Yolları, 6 Mart'tan itibaren İstanbul-Mogadişu seferlerine başlıyor.
  • Yeterli iç güvenlik yoksa o noktaya uçmanın büyük sakıncası vardemektir, risk büyük, şahsen olumsuz bakıyorum o noktaya, bir vukuat olusa ki inşallah olmaz batılı ülkeler THY hakında yazmadıklarını bırakmazlar, batılı ülkelere bu koz verilmemelidir, saygılar .
  • DURMAK YOK ZARAR ETMEYE DEVAM ! YAZIK BU MİLLETİN PARASINA VERGİSİNE
  • Cok lazımdı
  • SOMALİDE ULUSLAR ARASI TAÖ GÜVENLİ BİR HAVALİMANI YOK,ÇOK BÜYÜK GÜVENLİK ZAFİYETİ VAR.SOKAKTAKİ 10 YAŞINDAKİ ÇOÇUGUN BİLE SIRTINDA ROKET ATAR VAR.THY UÇAKLARI İÇİN ÇOK BÜYÜK TEHLİKE ARZ EDİYO SOMALİ.HİÇ BİR BÜYÜK ŞİRKETTE UÇMUYOR ORAYA.VARSIN SOMALİ OLMASI.UÇAMAYIN ORAYA MİLLETİ TEHLİKEYE ATMAYIN.
 Türk Hava Yolları 06 Mart 2012 tarihinden itibaren Mogadişu (Somali) seferlerine başlıyor. İlk sefere Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın da aralarında bulunduğu bir davetli heyeti katılacak.

Hartum (Sudan) aktarmalı gerçekleştirilecek seferler salı ve perşembe günleri İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan, çarşamba ve cuma günleri ise Mogadişu'dan yapılacak. İlk sefer 6 Mart'ta saat 23.30'da gerçekleştirilecek. İstanbul'dan Mogadişu'ya 7 Nisan 2012 tarihinden önce yapılacak seyahatlerde, gidiş-dönüş tüm vergiler dahil 426 avrodan başlayan ücretlerle yolculuk yapılabilecek. Mogadişu ile birlikte THY'nin sefer düzenlediği dış hat uçuş noktası sayısı 150'ye ulaşacak.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın da katılacağı ilk uçuş sonrası Mogadişu'da Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı TİKA'nın yaptırdığı hastanenin açılışı da yapılacak.

THY MOGADİŞU'YA UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
Yeterli iç güvenlik yoksa o noktaya uçmanın büyük sakıncası vardemektir, risk büyük, şahsen olumsuz bakıyorum o noktaya, bir vukuat olusa ki inşallah olmaz batılı ülkeler THY hakında yazmadıklarını bırakmazlar, batılı ülkelere bu koz verilmemelidir, saygılar .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
DURMAK YOK ZARAR ETMEYE DEVAM ! YAZIK BU MİLLETİN PARASINA VERGİSİNE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Cok lazımdı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
SOMALİDE ULUSLAR ARASI TAÖ GÜVENLİ BİR HAVALİMANI YOK,ÇOK BÜYÜK GÜVENLİK ZAFİYETİ VAR.SOKAKTAKİ 10 YAŞINDAKİ ÇOÇUGUN BİLE SIRTINDA ROKET ATAR VAR.THY UÇAKLARI İÇİN ÇOK BÜYÜK TEHLİKE ARZ EDİYO SOMALİ.HİÇ BİR BÜYÜK ŞİRKETTE UÇMUYOR ORAYA.VARSIN SOMALİ OLMASI.UÇAMAYIN ORAYA MİLLETİ TEHLİKEYE ATMAYIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000