23 Aralık 2013, Pazartesi 13:03:58

THY MARKA MÜDÜRÜNE NE CEZA VERDİ?

Twitter'da Gülen Hareketi lideri Fethullah Gülen'e yönelik sözleri ile dikkat çeken THY Marka Müdürü Serdar Öztürk'ün cezası belli oldu.
  • Tebrik ederim arkadasi, az demis. Ulkesine ihanet eden bir ceteye ne desen az. Ins. THY icindeki sebeke mensuplarini bir an once temizler. Ulkesini satan, THY'ni hayli hayli satar...
  • Insaf başlığı yazan arkadaş fg senin baban mı adamın babasını katıyorsun benim bildiğim insanın bir babası olur
  • basın açıklaması dinleyip eve giden adamı işten at,ahlaksız mesajlar atıp şirketin itibarını düşürene kınama ver.bu mu senin adaletin ey yönetim???
  • Tam zamanına denk gelmiş şanslıymış.Bundan bir ay önce aynısını yapsaydı aynı şut olmuştu.

Airporthaber'in edindiği bilgiye göre, Fethullah Gülen'e hakaret ettiği gerekçesiyle tepki çeken THY Marka Müdürü Serdar Öztürk'e kınama cezası verildi.

Twitter üzerinden paylaştığı bir mesajında Gülen'e hakaret ettiği gerekçesiyle eleştirilen hedefi haline gelen Serdar Öztürk, tepkiler üzerine izne ayrılmıştı.

Bir çok kesim tarafından ağır şekilde eleştirilen ve THY'den atılması istenen Serdar Öztürk için karar verildi. Öztürk'e kınama cezası verme kararı alan THY yönetimi, beklendiği gibi Öztürk'ün işine son verme yoluna gitmedi.

NE YAZMIŞTI?

Serdar Öztürk, Zaman yazarı İbrahim Öztürk'ün "Allah'ım bütün muziler benim öğrencim mi olmak zorunda. Bak git kızım!!!" tweet'ine dair @serdarbera hesabından şunu yazmış ve aslında ironi yaptığını vurgulamıştı: 


''bi AKP'li de Fethullah Hoca'yı bir kızla halvet bule halde, asna fisneli capslese, sonra bi da sen vs. bizde eğlensek ;D'' 

Airporthaber.com ÖZEL

THY MARKA MÜDÜRÜNE NE CEZA VERDİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tebrik ederim arkadasi, az demis. Ulkesine ihanet eden bir ceteye ne desen az. Ins. THY icindeki sebeke mensuplarini bir an once temizler. Ulkesini satan, THY'ni hayli hayli satar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Insaf başlığı yazan arkadaş fg senin baban mı adamın babasını katıyorsun benim bildiğim insanın bir babası olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haksızlık ~ 4 yıl önce
basın açıklaması dinleyip eve giden adamı işten at,ahlaksız mesajlar atıp şirketin itibarını düşürene kınama ver.bu mu senin adaletin ey yönetim???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dua ile ~ 4 yıl önce
Allah THY yönetimini de diğerlerini de ıslah etsin...
Rizeli olmak ~ 4 yıl önce
THY yönetimi Rizeli olduğundan Rizecilik yapar. Bir yandan tüm Fettullahçı Emniyetçiler görevden alınırken, diğer yandan TGS nin başına Fettullahçı (Almanyadan abi) getiriler..Rizeli yaa...
Murtala Muhammed ~ 4 yıl önce
Tam zamanına denk gelmiş şanslıymış.Bundan bir ay önce aynısını yapsaydı aynı şut olmuştu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 4 yıl önce
iyi tespit !

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000