30 Temmuz 2012, Pazartesi 09:16:53

"THY LUFTHANSA'DAN DAHA İYİ"

Türk Hava Yolları’nın (THY) son yıllardaki başarılı atılımları, Alman Frankfurter Allgemeine gazetesinin dünkü sayısına konu oldu. “Türk Hava Yolları Lufthansa’ya karşı” başlığıyla geniş bir haber yayınlayan gazete, THY’nin daha iyi servis, daha iyi bağlantı ve daha ucuz biletle Alman Hava Yolları Lufthansa’nın uykularını kaçırdığını yazdı.
  • @yolcu THY ile Kamilkoç'u aynı kefeye koyup kıyaslama yaptın ya, mesleği bırakma noktasına geldim emin ol. Uçan bir taşıt ile, karada giden bir taşıtın mola kriterleri nasıl kıyaslanır da ''Kamil Koç Bile Mola Veriyor'' denir, Pes doğrusu..
  • temel hamdı yolları batar mıllette bakar hıc merak etmeyın sonu yakındır sonrada temel ve hamdı ve yandasları doner derkı bak bızım zamanımızda rekor kırdık dıye ovunurler....balon patladıktan sonra gelen hukumet bırde bu sacmalıkla ugrasır....temel hamdı yollarından hec bı halt olmaz
  • Airporthaber sitesinde, havacilikla alakali bir haber basliginin altina, bir arkadasinin basortusunden duydugu rahatsizligi dile getiren sig dusunceli kisiler oldugu surece (ortadogu deyip orayi neden kucuk goruyorlar anlamadim?) ne thy ne baska bir firma hicbiyere gidemez orasi kesin. O basortulu bayana karsi toplum icinde bir ustunlugumuzmu varda begenemediniz calismasini?
  • Kusura bakmayin buradan gencecik oldugunuz pek anlasilmiyor. :-)

 

Türk Hava Yolları’nın Körfez ülkelerinden Asya, Uzak Doğu ve Afrika’ya gitmek isteyen Alman yolcuları bile Lufthansa’nın elinden almaya başladığını yazan gazete, Almanya’dan bu noktalara uçacaklar için de THY’nin avantajlı hale geldiğini belirtti. Almanya’nın Hamburg, Dusseldorf, Stuttgart ve Berlin havalimanlarından Uzak Doğu’ya uçmak isteyen Alman yolcuların önce Frankfurt’a gitmeleri gerekiyor. THY ise bu imkanı İstanbul veya Dubai’de yolculara sunuyor.

YEMEKTE FARK ATIYOR

THY’nin Lufthansa’ya göre üstün olduğu alanlardan biri de yemekleri. Do and Co firmasının şefi Atila Doğudan, THY uçaklarında yerilen yemeklerin Formula 1 yarışlarında VİP misafirlere verilen ve Avrupa Futbol Şampiyonası’nda futbolculara verilen yemeklerle aynı kalitede olduğunu söyledi. LTU havayollarının daha önceki sahibi ve halen Almanya’da havacılık sektöründeki önemli isimlerden biri olan Hans Rudolf Wöhrl de, “THY seyahat edenler, bu şirketin işçileri taşıyan bir havayolu olmadığını, ciddi bir havayolu kuruluşu olduğunu artık fark ediyorlar” dedi. (Sabah)

"THY LUFTHANSA'DAN DAHA İYİ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Seyahat Lab ~ 4 yıl önce
@yolcu THY ile Kamilkoç'u aynı kefeye koyup kıyaslama yaptın ya, mesleği bırakma noktasına geldim emin ol. Uçan bir taşıt ile, karada giden bir taşıtın mola kriterleri nasıl kıyaslanır da ''Kamil Koç Bile Mola Veriyor'' denir, Pes doğrusu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy dusmanlarına ~ 6 yıl önce
temel hamdı yolları batar mıllette bakar hıc merak etmeyın sonu yakındır sonrada temel ve hamdı ve yandasları doner derkı bak bızım zamanımızda rekor kırdık dıye ovunurler....balon patladıktan sonra gelen hukumet bırde bu sacmalıkla ugrasır....temel hamdı yollarından hec bı halt olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cabin Crew ~ 6 yıl önce
Airporthaber sitesinde, havacilikla alakali bir haber basliginin altina, bir arkadasinin basortusunden duydugu rahatsizligi dile getiren sig dusunceli kisiler oldugu surece (ortadogu deyip orayi neden kucuk goruyorlar anlamadim?) ne thy ne baska bir firma hicbiyere gidemez orasi kesin. O basortulu bayana karsi toplum icinde bir ustunlugumuzmu varda begenemediniz calismasini?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Leman hanim ~ 6 yıl önce
Kusura bakmayin buradan gencecik oldugunuz pek anlasilmiyor. :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000