25 Ocak 2012, Çarşamba 11:51:33

THY LOT'U NEDEN ALMAK İSTİYOR?

Dün Atatürk Havalimanı'nda başlatılan Kan bağışı kampanyasının tanıtımı için Atatürk Havalimanı'na gelen Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, geçtiğimiz günlerde THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'nun açıkladığı Polonyalı LOT Havayolları'nın alımıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
  • sen kimin adamısın bakalım,söyle de bilelim?gerçekler canını acıttı, çok rahatsız oldun galiba.uydurduğun düzmece hikayelere kargalar bile inanmaz,gülerler sana.doğruları bilmeyen yok.kim inanır sana ?
  • gerçekten size bravo demek ki bunca insan yalan söylüyor,hem de durup duruken öylemi ? yapılan haksızlıkları hiç yapılamamış gibi göstermeye çalışıp komik duruma düşmeyin.burada yazılanların hemen hemen hepsi doğrudur.thy den haksız yere saçma sapan nedenler insanların ekmeğiyle oyananıp işten atılıyor.bu insanlar zaten mahkemeye gidip işe iade davasını kazanıyorlar ama şirket bu insanları geri alıp işe başlatması gerekirken bunu yapmıyor.birkaç maaş verip olayı kendince hallediyor.bu insanların yerine de torpilli adamlar işe alınıyor.fazla konuşmaya da gerek yok.burada hukuk edebiyatı falan yapmayın.insanların gerçeklerin ne olduğunu çok iyi biliyorlar.gerçeklerin üstünü örtmeniz mümkün değildir.
  • sen iyi mamalaniyorsun herhalde bu takimdan,bu yazilanlara yalan diyebilmek icin gercekten cok yuzsuz olmak lazim,sizin tarziniz bu ,uymamak lazim
  • Bu ve birçok habere bidünya yorum yazılıyor. Ama konu ile alakası olmayan hususlar hep.
"İyiliğe kanat açıyoruz" kampanyasının üçüncü ayağını Atatürk Havalimanı'nda Türk Kızılayı Genel Müdürü Ahmet Lütfi Akar, TAV Havalimanları Holding İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü ile başlatan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, geçtiğimiz hafta THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'nun bir televizyon programında açıkladığı LOT Havayolları konusuna açıklık getirdi.

LOT Havayolları'nın coğrafi konumundan ve öneminden bahseden Kotil, "İflas etmek üzere olan bir şirket. Almaya niyetli misiniz?" sorusuna şöyle cevap verdi.

"Yönetim kararı var işimize gelmezse almayız ama LOT Havayolları'nın konumu Türk Hava Yolları'nın stratejisi için çok önemli. Tabi incelemeler yapılmaya devam ediliyor"

Çek Havayolları ile ilgili bir yönetim kurulu kararı bulunmadığını da sözlerine ekleyen Kotil, geçtiğimiz hafta geçirdiği rahatsızlık nedeniyle ilaç tedavisi gördüğü için az bir miktar kan bağışı yaptı. Önümüzdeki günlerde bağış yapabileceği öğrenilen Kotil, programın ardından Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı.


THY LOT'U NEDEN ALMAK İSTİYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 6 yıl önce
sen kimin adamısın bakalım,söyle de bilelim?gerçekler canını acıttı, çok rahatsız oldun galiba.uydurduğun düzmece hikayelere kargalar bile inanmaz,gülerler sana.doğruları bilmeyen yok.kim inanır sana ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
gerçekten size bravo demek ki bunca insan yalan söylüyor,hem de durup duruken öylemi ? yapılan haksızlıkları hiç yapılamamış gibi göstermeye çalışıp komik duruma düşmeyin.burada yazılanların hemen hemen hepsi doğrudur.thy den haksız yere saçma sapan nedenler insanların ekmeğiyle oyananıp işten atılıyor.bu insanlar zaten mahkemeye gidip işe iade davasını kazanıyorlar ama şirket bu insanları geri alıp işe başlatması gerekirken bunu yapmıyor.birkaç maaş verip olayı kendince hallediyor.bu insanların yerine de torpilli adamlar işe alınıyor.fazla konuşmaya da gerek yok.burada hukuk edebiyatı falan yapmayın.insanların gerçeklerin ne olduğunu çok iyi biliyorlar.gerçeklerin üstünü örtmeniz mümkün değildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sen iyi mamalaniyorsun herhalde bu takimdan,bu yazilanlara yalan diyebilmek icin gercekten cok yuzsuz olmak lazim,sizin tarziniz bu ,uymamak lazim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu ve birçok habere bidünya yorum yazılıyor. Ama konu ile alakası olmayan hususlar hep.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000