13 Temmuz 2016, Çarşamba 10:47:42

THY Los Angeles seferlerini haftada 11'e çıkardı

Türk Hava Yolları, ABD'deki önemli uçuş noktalarından biri olan Los Angeles hattının haftalık uçuş sayısını 7'den 11'e çıkardı.
  • 24 saatlik dinlenme ile artırılır tabi.yahu bizde insaniz.10 saat zaman farkı var 13 kusur saat uçuş ama 24 saat dinlenme
  • Cunku herkes cok az dinlenerek calisiyor. Iyi olmadi
  • Eger United Airlines ile codesharing yapabilse THY Houston ucusu aynisi olur, ayrica Istanbul-London-Dallas-London-Istanbul bu hat para basar, London Dallas her zaman 1400 dolar, THY bu piyasaya girerse hem Turk yolcuyu hemde Dogu Avrupa yolcusunu hemde Londra yolcusunu baglar!
  • Los angeles haftada 9 sefer çok güzel. Ama ABD vize istiyor. yani vatandaş los angeles'a gidip gelemiyor. Oraya sadece türkiyenin kaymak tabakası gezmeye gidebiliyor. Çünkü ABD kaymak tabakaya on yıllık vizeyi tak diye veriyor. Uçakların geri kalanını ortadoğulu transit kaymak tabaka yolcuları dolduruyor. O yüzden haftada 14 seferde olsa, vatandaş rüyasında görür ABDyi. Zaten vize kalksada gidemezsiniz. Ortalama gidiş dönüş fiyatı bir asgari ücretlinin bir yıllık maaşına tekabül ediyor. O yüzden vatandaş 777le uçmayı ichatlarda izmir ankara antalya frekanslarinda yakalarsa 45 dakika o uçağın içinde Los angeles'a ucuyormus gibi hayal kurup tadını çıkarsın.

Türk Hava Yolları, ABD'deki önemli uçuş noktalarından biri olan Los Angeles hattının haftalık uçuş sayısını 7'den 11'e çıkardı.

Seferlerini günde bir kez icra eden THY, 11 Temmuz itibariyle Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri günde 2 kez uçacak. Böylecek haftalık 7 olan İstanbul-Los Angeles seferleri 11 kez gerçekleştirilecek.

Yolcular seferlerle ilgili detayları Türk Hava Yolları'nın resmi internet sitesinde bulabilecek.

THY Los Angeles seferlerini haftada 11'e çıkardı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Km ~ 2 yıl önce
24 saatlik dinlenme ile artırılır tabi.yahu bizde insaniz.10 saat zaman farkı var 13 kusur saat uçuş ama 24 saat dinlenme

Yanıtla

Kalan karakter 1000
minumum istirahat ~ 2 yıl önce
Cunku herkes cok az dinlenerek calisiyor. Iyi olmadi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Darisi ~ 2 yıl önce
Eger United Airlines ile codesharing yapabilse THY Houston ucusu aynisi olur, ayrica Istanbul-London-Dallas-London-Istanbul bu hat para basar, London Dallas her zaman 1400 dolar, THY bu piyasaya girerse hem Turk yolcuyu hemde Dogu Avrupa yolcusunu hemde Londra yolcusunu baglar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
abey ~ 2 yıl önce
Los angeles haftada 9 sefer çok güzel. Ama ABD vize istiyor. yani vatandaş los angeles'a gidip gelemiyor. Oraya sadece türkiyenin kaymak tabakası gezmeye gidebiliyor. Çünkü ABD kaymak tabakaya on yıllık vizeyi tak diye veriyor. Uçakların geri kalanını ortadoğulu transit kaymak tabaka yolcuları dolduruyor. O yüzden haftada 14 seferde olsa, vatandaş rüyasında görür ABDyi. Zaten vize kalksada gidemezsiniz. Ortalama gidiş dönüş fiyatı bir asgari ücretlinin bir yıllık maaşına tekabül ediyor. O yüzden vatandaş 777le uçmayı ichatlarda izmir ankara antalya frekanslarinda yakalarsa 45 dakika o uçağın içinde Los angeles'a ucuyormus gibi hayal kurup tadını çıkarsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000