02 Şubat 2011, Çarşamba 13:02:02

THY LOGO İSTEĞİNE NE CEVAP VERECEK?

Avrupa Birliği Genel Sekreterliği (ABGS) ile Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürlüğü, Avrupa Birliği katılım sürecinde hem Türk hem de Avrupa kamuoylarını bilgilendirmek ve önyargıları kırmak adına yeni bir çalışma başlattı.
  • bazıları bu adam diye hitap ediyorum , ki adam bile sayılmaz zamanında avrupa birliğine girersek islamiyet yavaş yavaş kalkacağını iddaa eden şu anda başımızda olan iki insan şimdi bizi avrupa birliğine sokmaya çalışıyorlar nasıl bir iştir bu anlayamıyorum
  • Müslüman bir Türk devleti nasıl alınır oraya? Yapmayın vatandaşlarım. AB Bulgaristan sınırında bitti. Gidin de oradaki koskocaman haç'a bir bakın.
  • avrupa birliğine vatandaşın girmek istediği varmı acaba bi düşünseler hani referandumlara alıştıracaklar ya bizi bi referandum yapsalar girelim mi diye her şey ortaya çıkacak ben milletimizin ab ye girmek istediğine inanmıyorum bu sadece devlet politikası millet değil zaten türkiyede vatandaşını dinleyen hükümet ne zaman olduki allahtan onlar bizi batık kulüplerine almıyorlar almasınlarda :)
  • Tek kişilik oy hakkımı ab ye hayır olarak kullanıyorum mümkünse ben girmiyorum
 Avrupa Birliği Genel Sekreterliği tarafından hazırlanan yayınlar, Türk Hava Yolları ve Anadolujet uçuşlarında Türk ve Avrupalı yolculara ulaşacak.

AirportHotel’de düzenlenen ortak basın toplantısına Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Hamdi Topçu katılırken, işbirliği protokolü düzenlendi.

Yapılan konuşmaların ardından Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, THY uçaklarına 2010 Avrupa Kültür Başkenti nedeniyle konulan logolara atıfta bulunarak, “Avrupa Kültür Başkenti logoları uçaklarda çok güzel durmuştu. Biz bu gün itibariyle ABGS’nin de logolarını görmek istiyoruz” diye konuşunca THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ise “Neden olmasın” diye konuştu.

Önümüzdeki günlerde uçaklara konulabileceği belirtilen logo işte şu şekilde;
©AirportHaber.com
THY LOGO İSTEĞİNE NE CEVAP VERECEK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 7 yıl önce
bazıları bu adam diye hitap ediyorum , ki adam bile sayılmaz zamanında avrupa birliğine girersek islamiyet yavaş yavaş kalkacağını iddaa eden şu anda başımızda olan iki insan şimdi bizi avrupa birliğine sokmaya çalışıyorlar nasıl bir iştir bu anlayamıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Müslüman bir Türk devleti nasıl alınır oraya? Yapmayın vatandaşlarım. AB Bulgaristan sınırında bitti. Gidin de oradaki koskocaman haç'a bir bakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
avrupa birliğine vatandaşın girmek istediği varmı acaba bi düşünseler hani referandumlara alıştıracaklar ya bizi bi referandum yapsalar girelim mi diye her şey ortaya çıkacak ben milletimizin ab ye girmek istediğine inanmıyorum bu sadece devlet politikası millet değil zaten türkiyede vatandaşını dinleyen hükümet ne zaman olduki allahtan onlar bizi batık kulüplerine almıyorlar almasınlarda :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tek kişilik oy hakkımı ab ye hayır olarak kullanıyorum mümkünse ben girmiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000