10 Nisan 2013, Çarşamba 10:33:10

THY KUALA LUMPUR'A BAŞLIYOR

Türk Hava Yolları uçuş ağını genişletmeye devam ediyor…
  • zaten thy oraya uçuyordu kapatıldı şimdi birileri orda yaşamak istiyor diye tekrar açıldı,çok da güzel bir hattı boşuna kapattılar.ha zarar ediyordu o yüzden kapatıldı denirse tüm şartlar aynı şimdi zarar etmeyecek mi
  • yeni bir istasyon daha.gelsin sahte pasaportlar sahte vizelerle avrupaya kacmaya calisan yolcular...
  • Uzakdoğu'dan uçaklar hep gece döner. Sebebi bağlantılı seferler. Sadece Bangkok'ta , günde iki sefer oldugu için birisi öğleden önce.
  • Seneler önce bu sefer zaten yapılıyordu kimse oraya gitmek istemiyordu.Hatta bana da teklif ettiler ama oraya gitmedim sonra Orta Asya'yaya tayinim çıktı. Orası çok zor yer ve Allah kolaylık versin gidenlere. İkincisi ne oldu da tekrar seferler başlıyor oraya? Globally Yours mantığı mı???

Dünya’nın 4’ncü büyük uçuş ağına sahip Türk Hava Yolları Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’u 99. ülke ve 222. nokta olarak uçuş ağına katıyor.

Dünyada en çok ülkeye uçan “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” Türk Hava Yolları, Kuala Lumpur seferlerine 25 Nisan 2013 tarihinde başlıyor.

Uçuşlar haftada 3 gün, Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi olmak üzere karşılıklı gerçekleşecek. 17 Haziran itibariyle ise Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı olarak icra edilecek.

İstanbul’dan Kuala Lumpur’a tüm vergiler dahil gidiş dönüş 539 Euro’dan başlayan özel ücretlerle seyahat edilebilir.

Tarifeli uçuş saatleri;


THY KUALA LUMPUR'A BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

yeni hat deil ~ 5 yıl önce
zaten thy oraya uçuyordu kapatıldı şimdi birileri orda yaşamak istiyor diye tekrar açıldı,çok da güzel bir hattı boşuna kapattılar.ha zarar ediyordu o yüzden kapatıldı denirse tüm şartlar aynı şimdi zarar etmeyecek mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karakartal ~ 5 yıl önce
yeni bir istasyon daha.gelsin sahte pasaportlar sahte vizelerle avrupaya kacmaya calisan yolcular...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bekleme'ye ~ 5 yıl önce
Uzakdoğu'dan uçaklar hep gece döner. Sebebi bağlantılı seferler. Sadece Bangkok'ta , günde iki sefer oldugu için birisi öğleden önce.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yani ~ 5 yıl önce
size gore baglantili yolcular AHL de beklemesin diye ucak yerde bekliyor. Sanirim Toronto ucagida uzun bir sure yerde bekliyor donus icin. Bekleme yerine Boston na devam etsin dedik ama denk gelmedi galiba...
General ~ 5 yıl önce
Seneler önce bu sefer zaten yapılıyordu kimse oraya gitmek istemiyordu.Hatta bana da teklif ettiler ama oraya gitmedim sonra Orta Asya'yaya tayinim çıktı. Orası çok zor yer ve Allah kolaylık versin gidenlere. İkincisi ne oldu da tekrar seferler başlıyor oraya? Globally Yours mantığı mı???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000