19 Eylül 2013, Perşembe 12:52:11

THY KOKPİTİ RUM PİLOTA EMANET

Kıbrıs Rum Yönetimi'nin ulusal havayolu olan Cyprus Airways'ten ayrılan bir Rum pilotun, THY'ye başvurusu kabul edildi.
  • Yaş haddinin üzerinde bir anlaşma nasıl yapılır 63 yaşini doldurunca iş biter THY nasil böyle hata tapar yazık
  • TEK TEK UGRASMAYALIM ! BIZDE GIDELIM BEYRUT´A TESLIM OLALIM. Bülo acikladi ya : orasi rahat, orada oldun mu keyif ve huzur icindesin, diye !!! Bakin iki arkadasimiz halen orada, sesleri bile cikmiyor ! Aslinda meclis orada sube acsin ve yarisi da oraya tasinsin, 30 kiside DANDIL`e tasinsin. Oh be, ondan sonra geri kalanlarla yani TÜRKLERLER biz de yolumuza devam edelim !
  • sakin ol şampanya
  • Rum pilot olmasını normal karşılayan salaklar dün gece Trabzon Spor maçında olanlarıiçin ne diyecek. Adamlar maç süresince göndere çekilmesi gereken TÜRK bayrağını göndere çekmeye dahi tahammül edemiyorlar SİZ KALKIP BAYRAK TAŞIYICI ŞİRKETİNİZDE RUM KAPTAN UÇURUYORSUNUZ, bu adam herhangi bir kaza yapsa ne cevap vereceksiniz şirketin bekasını nasıl böyle birinin eline emanet edersiniz ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN daha ne diyelim .....başka ne diyelim ama siz anlarsınız bu nokta noktaların anlamını

Bir zamanlar tek bir yabancı pilotun dahi istihdam edilmediği Türk Hava Yolları'nda geçtiğimiz günlerde bir Rum pilot işe alındı.

Rumların en yüksek tirajlı gazetesi Fileleftheros’un haberine göre, Kıbrıs Rum Yönetimi’nin ulusal havayolu olan Cyprus Airways'ten ayrılan 6 Rum pilot, THY'ye başvurdu.

Cyprus Airways’in içinde bulunduğu mali krizden ötürü işlerini kaybeden Rum pilotların THY'ye iş başvurusu yaptığı belirtiliyor.

THY’nin Rum pilotların başvurusunu uzun süre beklettikten sonra geçtiğimiz günlerde olumsuz yanıt verdiğini ancak bunun ardından bir Rum pilotu sınavlardan geçirerek işe aldığı ifade ediliyor.

THY’ye girmeye hak kazanan 60 yaşındaki Rum pilotun testlerde üstün başarı gösterdiği, yüksek bir puanla Türk Havayolları'na girmeyi başardığı kaydediliyor.

THY’ye giren Rum pilotun diplomasıyla uçuş sertifikalarının İngiliz Sivil Havacılık Kurumu tarafından verilmiş olması dikkat çekiyor.

Adı açıklanmayan Rum pilotun THY ile 5 yıllık sözleşme imzaladığı ve Türk Hava Yolları filosunda uçmaya hak kazandığı belirtiliyor.

Fileleftheros gazetesi yorumunda, pilotun işe alınmasının Türkiye’nin Kıbrıs Rum Cumhuriyeti’ni dolaylı tanıması anlamına geldiğini iddia etti.

Gazete, THY’de 20 Yunan pilotun uçtuğunu da yazdı. (NTVMSNBC)

THY KOKPİTİ RUM PİLOTA EMANET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (69)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Yaş haddinin üzerinde bir anlaşma nasıl yapılır 63 yaşini doldurunca iş biter THY nasil böyle hata tapar yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HEPSINI ALALIM ~ 5 yıl önce
TEK TEK UGRASMAYALIM ! BIZDE GIDELIM BEYRUT´A TESLIM OLALIM. Bülo acikladi ya : orasi rahat, orada oldun mu keyif ve huzur icindesin, diye !!! Bakin iki arkadasimiz halen orada, sesleri bile cikmiyor ! Aslinda meclis orada sube acsin ve yarisi da oraya tasinsin, 30 kiside DANDIL`e tasinsin. Oh be, ondan sonra geri kalanlarla yani TÜRKLERLER biz de yolumuza devam edelim !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ ~ 5 yıl önce
sakin ol şampanya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bayrak ~ 5 yıl önce
Rum pilot olmasını normal karşılayan salaklar dün gece Trabzon Spor maçında olanlarıiçin ne diyecek. Adamlar maç süresince göndere çekilmesi gereken TÜRK bayrağını göndere çekmeye dahi tahammül edemiyorlar SİZ KALKIP BAYRAK TAŞIYICI ŞİRKETİNİZDE RUM KAPTAN UÇURUYORSUNUZ, bu adam herhangi bir kaza yapsa ne cevap vereceksiniz şirketin bekasını nasıl böyle birinin eline emanet edersiniz ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN daha ne diyelim .....başka ne diyelim ama siz anlarsınız bu nokta noktaların anlamını

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000