20 Ocak 2017, Cuma 09:42:59

THY Kocaseyit'i uçuracak

Kuzey Ege'nin dünyaya açılan uçuş kapısı Koca Seyit Havalimanı'ndan Türk Hava Yolları mart ayından itibaren İstanbul Atatürk Hava Limanına tarifeli uçuş başlatacak.
  • Balıkesir Bandırma koy kenara aldırma. Nereye uçuracak.
  • Ah THY ah....koy bir Seferde Uşak-Atatürk hattına kurtar yüzbinlerce Uşaklı gurbetçiyi
  • Edremit yaz ayları talep görecek bir hat, sabah ya da öğlene yakın bir saate gidiş olsa öğlen otellwrden check out yapan yerli turisti de toplar gelir. Tabi buna uçak fiyatları da büyük etken olur. Aynı zamanda edo 1 ya da 2 gece konaklamalı tatillerde İstanbul a en yakın tatil noktaları arasında.
  • Haziran gidis donus biletimi aldim bile.Yalniz saatler tamamen yurtdisi baglanti ucuslari dusunulerek planlanmis.Guzel fakat ic hatlar dusunulmemis.Sefer saatleri artirilmali.Eskiden ne yapiyorduk,yurtdisindan SAW'a ucup valizimizi alip ,Edremit'e ucmak icin ic hatlara gecip ekstra agirlik parasi oduyorduk.Simdi ver valizini Miami'den al Edremit'ten super.

Kuzey Ege'nin dünyaya açılan uçuş kapısı Koca Seyit Havalimanı'ndan Türk Hava Yolları Mart ayından itibaren İstanbul Atatürk Havalimanı'na tarifeli uçuş başlatacak.

Balıkesir'in Edremit ilçesinde bulunan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı yükselen yolcu ve uçak grafiği ile dikkatleri çekerken, Türk Hava Yolları (THY) 27 Mart tarihi itibariyle Atatürk Havalimanı uçuşlarına başlayacak. Haftanın her günü planlanan uçuşlar 00.45’te İstanbul’dan ve 03.40’ta Edremit’ten gerçekleştirilecek.

Yeni hattın biletleri ise THY internet sitesi üzerinden satılmaya başlandı.

Uçuşlar hakkında bilgi veren Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, İstanbul Atatürk Havalimanı'na Edremit’ten başlatılacak uçuşların turizme büyük katkı sağlayacağını ifade ederek, “27 Mart’ta başlayacak seferler ilk planlamalara göre 29 Ekim tarihine kadar devam edecek. İstanbul Atatürk Havalimanı ile Edremit’te bulunan Koca Seyit Havalimanı arasında her gün tarifeli seferler gerçekleşecek. Bu uçuşlar ile Edremit’ten ve Kuzey Ege’den havayolu ile dünyanın her noktasına uçma imkanı sunulacak. 2016 yılında 366 bin yolcuya hizmet veren Hava Limanımıza 2017 yılında yarım milyon yolcu hedefi koyduk. Uçuşların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

THY Kocaseyit'i uçuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Sercan ~ 2 yıl önce
Balıkesir Bandırma koy kenara aldırma. Nereye uçuracak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gurbetçi ~ 2 yıl önce
Ah THY ah....koy bir Seferde Uşak-Atatürk hattına kurtar yüzbinlerce Uşaklı gurbetçiyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sinan ~ 2 yıl önce
Edremit yaz ayları talep görecek bir hat, sabah ya da öğlene yakın bir saate gidiş olsa öğlen otellwrden check out yapan yerli turisti de toplar gelir. Tabi buna uçak fiyatları da büyük etken olur. Aynı zamanda edo 1 ya da 2 gece konaklamalı tatillerde İstanbul a en yakın tatil noktaları arasında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fuel Tank ~ 2 yıl önce
Haziran gidis donus biletimi aldim bile.Yalniz saatler tamamen yurtdisi baglanti ucuslari dusunulerek planlanmis.Guzel fakat ic hatlar dusunulmemis.Sefer saatleri artirilmali.Eskiden ne yapiyorduk,yurtdisindan SAW'a ucup valizimizi alip ,Edremit'e ucmak icin ic hatlara gecip ekstra agirlik parasi oduyorduk.Simdi ver valizini Miami'den al Edremit'ten super.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kevser ~ 2 yıl önce
Miami'den mümkünse kimse güzel Edremit'e gelmesin. Mekke , Medine varken
BARACK OBAMA ~ 2 yıl önce
Bu neyin kafasi acaba cok merak ediyorum

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000