19 Ekim 2009, Pazartesi 10:14:27

THY kış sezonunu açıyor

Türk Hava Yolları 25 Ekim Pazar gününden itibaren kış tarifesini uygulamaya koyacak...
  • Bence bu tarife değişecek. Çünkü çok büyük olasılıkla SAW uçuşları iptal olacak. Pazar yok...
  • Kış tarifesi hala www.thy.com da yayınlanmadı. Kış tarifesini bekliyoruz.
  • Kazasiz belasiz ucuslar dilerim !

Pazar günü başlayacak olan kış tarifesinde yeni uçuş noktalarına seferler başlarken, bazı uçuş noktalarında sefer sayıları artıyor.

2009 - 2010 Kış tarifesinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı dış hat seferler de yer alıyor. Londra, Moskova, Amsterdam, Köln, Berlin, Stuttgart ve Hannover şehirlerine tarifeli seferler düzenleyecek olan Türk Hava Yolları,  ayrıca iç hatlarda bu kış Ankara, İzmir ve Antalya seferlerine ek olarak günde 2 sefer olmak üzere Sabiha Gökçen - Adana seferleri gerçekleştirecek.

Antalya’dan yapılan Moskova seferlerine ilave olarak 2009 kış tarife döneminde, Paris, Dusseldorf ve Stokholm noktalarına da tarifeli seferler düzenlenecek. Antalya’dan Moskova’ya haftada 3, Paris ve Dusseldorf’a haftada 2, Stokholm’e ise haftada 1 sefer olarak tarifeli seferler icra edilecek.

2009 Yaz dönemi içerisinde haftada 3 gün olarak icra edilen İstanbul-Göteborg seferleri  2009 kış döneminde haftada 4 sefer olarak icra edilecek.

Türk Hava Yolları, 2009 yılında uzun menzil filosundaki büyümeye paralel olarak Şikago, Seul, Singapur, Cakarta,  Johannesburg, Cape Town ve Lagos seferlerinde 2009 yaz tarife dönemi için yapılan sefer sayısındaki artışların, 2009 kış tarife döneminde de devam etmesi planlanıyor.

Türk Hava Yolları, filosundaki 3 adet  Boeing-777 uçağına ilave olarak Ekim ayında gelen 1 adet uçak ile toplam 4 adete ulaşan Boeing-777 uçaklarının, kış tarifesi boyunca düzenli olarak İstanbul’dan yapılan New York, Tokyo ve Hong Kong  seferlerinde de kullanılacak.

AnadoluJet tarafından icra edilen seferlere ilave olarak Türk Hava Yolları ana markası ile de Ankara – İzmir seferleri icra edilecek.

Yine, 2009 yaz tarife döneminde başlanan Eskişehir-Brüksel seferlerinin de kış tarife döneminde haftada 2 gün olarak devam etmesi planlanıyor.

2009 - 2010 Kış tarifesinde iç hatlarda, 28 Ekim itibariyle İstanbul – Isparta seferleri başlayacak. İstanbul – Isparta karşılıklı seferleri haftada 3 gün olarak icra edilecek.

THY kış sezonunu açıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 9 yıl önce
Bence bu tarife değişecek. Çünkü çok büyük olasılıkla SAW uçuşları iptal olacak. Pazar yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Kış tarifesi hala www.thy.com da yayınlanmadı. Kış tarifesini bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Kazasiz belasiz ucuslar dilerim !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000