05 Nisan 2012, Perşembe 11:55:34

THY KINSHASA'YA UÇACAK

Türk Hava Yolları Kinshasa seferlerine başlıyor...
  • thy nın doluluk oranın %70 civarlarında olmasının sebebi iç hatlardaki yuksek doluluk oranlarının afrikadaki cemaat okullarındaki dusuk doluluk oranlarını dengelemesindendir. afrikada ortalama doluluk %60 lar civarinda. onu da yukselten cezayir , misir,fas gibi hatlar. onun dışındaki hatları değerlendirirseniz %50 nin uzerine çıkan hat bulamazsiniz. brussel airlines uçar afrikanin her yerine cunku belçika ve civarinda yasayan hatırı sayılır afrikalı nufusu var. her durumda yolcu bulurlar. bizim ise orada yasasyan nufusumuz cemaat okullarının personelinden ibaret. turkiyedeki afrikali sayisida oralara bu kadar çok sefer yapılmasını karşılamayacak kadar az.yani o hatların tek açılma sebebi cemmaaat okulları.
  • arkadaslar koru korune yorum yapmayin lutfen, acin diger havayollarinin flight map`ini de bakin. lh grup ve air france neredeyse butun afrika`ya ucuyor. onlar da mi Fetullah Gulen icin gidiyor? onalr da mi cemaatci? onlari da mi belediyeciler yonetiyor? onlar da mi 1-2 sene sonra batacak? cevap verin hadi?
  • çok boş konuşuyorsunuz gerçekten.belli ki çıkarlarınız var ki böyle konuşuyorsunuz.söyleyin hangi başarısı var torpilli bir kadro tarafından berbatça yönetilen THY'nin? load factor rate çok düşük.2011 de 1 milyar tl yi aşan bir zarar var ve oluşan zararın çoğu oprasyonel zarar.kimseye yatırım falan diye yutturmaya kalkışmayın size inanan olmaz.kargalar bile güler buna.bir havayolu nasıl yönetilir ve kar edilir derseniz alman lh ı inceleyin derim.adamlar bu işin erbabı.2011 de 6 bizim paramızla 6 küsür milyar tl yatırım yapmış,uçak almışlar yani büyümüşler üstüne de 2.2 milyar tl civarında net kar elde etmişler.peki ya thy?herşey ortada onun için başarısızlıkları başarı gibi gösterip göstermelik sahte övgülere hiç gerek yok.herşey belli.
  • Skytrax türk hava yollarını avrupanın en iyisi dünyada ilk onda seçti bu başarıyı bile gülünç bahanelerle küçümsersiniz .evet thy açık verdi markaya uçağa para yatırmassan nasıl dünya devi kalırsın. o hatlar okullar içinmi yapıldı ekonomik krizde ihracatımız nasıl arttı zannediyorsun bu kadar basit değil batacak bir hava yolu nasıl yolcularını arttırdı bi kezde bişeyden memnun olun be, bende thy teknikte çalışıyorum. adam doğru söylüyo afrikanın malını götüren götürmüş zamanında sende uyumuşsun .neyden memnun olursunuz merak ediyorum varmı öyle birşey....
Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin en büyük şehri Kinshasa'ya Ağustos ayında başlayacak seferlerin haftada 4 gün gerçekleştirileceği öğrenildi.

27 Ağustos'ta başlayacak seferlerde, Boeing'ten özel olarak sipariş edilen ek yakıt tanklı B737-900ER tipi uçaklar kullanılacağı belirtildi.

İşte İstanbul - Kinshasa seferlerinin saatleri;

TK671 IST1820 – 2350FIH 73J x246
TK672 FIH0050 – 1005IST 73J x357

THY KINSHASA'YA UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 6 yıl önce
thy nın doluluk oranın %70 civarlarında olmasının sebebi iç hatlardaki yuksek doluluk oranlarının afrikadaki cemaat okullarındaki dusuk doluluk oranlarını dengelemesindendir. afrikada ortalama doluluk %60 lar civarinda. onu da yukselten cezayir , misir,fas gibi hatlar. onun dışındaki hatları değerlendirirseniz %50 nin uzerine çıkan hat bulamazsiniz. brussel airlines uçar afrikanin her yerine cunku belçika ve civarinda yasayan hatırı sayılır afrikalı nufusu var. her durumda yolcu bulurlar. bizim ise orada yasasyan nufusumuz cemaat okullarının personelinden ibaret. turkiyedeki afrikali sayisida oralara bu kadar çok sefer yapılmasını karşılamayacak kadar az.yani o hatların tek açılma sebebi cemmaaat okulları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
arkadaslar koru korune yorum yapmayin lutfen, acin diger havayollarinin flight map`ini de bakin. lh grup ve air france neredeyse butun afrika`ya ucuyor. onlar da mi Fetullah Gulen icin gidiyor? onalr da mi cemaatci? onlari da mi belediyeciler yonetiyor? onlar da mi 1-2 sene sonra batacak? cevap verin hadi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
çok boş konuşuyorsunuz gerçekten.belli ki çıkarlarınız var ki böyle konuşuyorsunuz.söyleyin hangi başarısı var torpilli bir kadro tarafından berbatça yönetilen THY'nin? load factor rate çok düşük.2011 de 1 milyar tl yi aşan bir zarar var ve oluşan zararın çoğu oprasyonel zarar.kimseye yatırım falan diye yutturmaya kalkışmayın size inanan olmaz.kargalar bile güler buna.bir havayolu nasıl yönetilir ve kar edilir derseniz alman lh ı inceleyin derim.adamlar bu işin erbabı.2011 de 6 bizim paramızla 6 küsür milyar tl yatırım yapmış,uçak almışlar yani büyümüşler üstüne de 2.2 milyar tl civarında net kar elde etmişler.peki ya thy?herşey ortada onun için başarısızlıkları başarı gibi gösterip göstermelik sahte övgülere hiç gerek yok.herşey belli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Skytrax türk hava yollarını avrupanın en iyisi dünyada ilk onda seçti bu başarıyı bile gülünç bahanelerle küçümsersiniz .evet thy açık verdi markaya uçağa para yatırmassan nasıl dünya devi kalırsın. o hatlar okullar içinmi yapıldı ekonomik krizde ihracatımız nasıl arttı zannediyorsun bu kadar basit değil batacak bir hava yolu nasıl yolcularını arttırdı bi kezde bişeyden memnun olun be, bende thy teknikte çalışıyorum. adam doğru söylüyo afrikanın malını götüren götürmüş zamanında sende uyumuşsun .neyden memnun olursunuz merak ediyorum varmı öyle birşey....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000