20 Kasım 2008, Perşembe 08:08:59

THY kilo sınırını arttırdı

THY, uzak destiansyonlara yaptığı İstanbul aktarmalı Avrupa uçuşlarında belirli noktalar için bagaj kilo sınırını artırdı.
  • thy cın ucuslarındadamı 40 kılo yaptı bılen varmı
  • THY'nin, Iran Air ile bu derece rekabette oldugunu bilmiyordum açikçasi (!). Fakat bu bagaj sinirinin arttirilmasi ne kadar rekabet avantaji saglar pek kestiremiyorum.
  • Uçağa bakıp güvenilir olup olmadığı nasıl anlaşılıyor merak ediyorum...yoksa uçağın bakım kartlarını felan inceledikten sonra mı bu söyleniyor? Bana, bir kazadan sonra bir yolcunu çıkıp da "ben kaza olacağını anlamıştım zaten" demesini hatırlattı....!!!
  • İnsan kendini ön plana koyarsa Iranair ile uçmaz. Ellerindeki uçaklar eski, THY uçaklarıyla karşılaştırıldığında THY uçakları hem daha yeni, hem de daha güvenilir uçuş güvenliği açısından.

THY’nin Avrupa’dan Tahran, Tebriz, Karaçi, Yeni Delhi ve Bombay’a yaptığı seferlerde bagaj kilo sınırı kişi başına 40 kilograma yükseltildi. Bu destinasyonlarda rekabet gücünü artırmak isteyen THY’nin, 1 aylık tarifelerinin sürelerini de 2 aya uzattığı bildirildi.

Avrupa’da İran, Pakistan, Hindistan gibi ülkelere yapılan uçuşlarda İranair ile rekabet eden Türk Hava Yoları (THY)’nın, böylece genellikle fazla bagajla seyahat eden yolcuların olduğu bu destinasyonlarda daha da güçlenmek istediği belirtiliyor.

THY kilo sınırını arttırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

hamıdosanghay ~ 9 yıl önce
thy cın ucuslarındadamı 40 kılo yaptı bılen varmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Air ~ 9 yıl önce
THY'nin, Iran Air ile bu derece rekabette oldugunu bilmiyordum açikçasi (!). Fakat bu bagaj sinirinin arttirilmasi ne kadar rekabet avantaji saglar pek kestiremiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
simple ~ 9 yıl önce
Uçağa bakıp güvenilir olup olmadığı nasıl anlaşılıyor merak ediyorum...yoksa uçağın bakım kartlarını felan inceledikten sonra mı bu söyleniyor? Bana, bir kazadan sonra bir yolcunu çıkıp da "ben kaza olacağını anlamıştım zaten" demesini hatırlattı....!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çağdaş ~ 9 yıl önce
İnsan kendini ön plana koyarsa Iranair ile uçmaz. Ellerindeki uçaklar eski, THY uçaklarıyla karşılaştırıldığında THY uçakları hem daha yeni, hem de daha güvenilir uçuş güvenliği açısından.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000