08 Nisan 2009, Çarşamba 18:29:31

THY KENDİ SİTESİNDE NE YAZDI?

THY uçağının 69 yolcusuyla askeri havaalanına iniş yapması THY'nin sitesine işte böyle yansıtıldı.
  • THY BU SON YILLARDA İNANILMAZ PRESTİJ KAYBINA UĞRADI.BAYRAK TAŞICIYI OLAN BİR HAVA YOLU ŞİRKETİNİN BUNUN GİBİ DAHA BİRÇOK SKANDALA ADININ KARIŞMASI OLDUKÇA ÜZÜCÜ.BENCE BİRAN ÖNCE SIKI BİR REVİZYONA GİTMELİ.İŞİ BİLMEYEN,THY'NİN BİR ŞEKİLDE ADINI KÖTÜYE KULLANAN CABIN , COCKPIT, HAREKAT,DISPATCH.... PERSONELİNİ TEKRAR GÖZDEN GEÇİRMELİDİR. KURALLARA UYMAYAN,İŞİNİ CİDDİYE ALMAYAN HERTÜRLÜ PERSONEL'E GEREKEN YAPILMALIDIR. DİSİPLİNSİZ VE LAKAYIT DAVRANIŞLAR THY'DE KABUL EDILMEMELIDIR.SAYGILAR.(BLACKBİRD)
  • Senin gibi insanlar oldukca bu Ülke biryere varamaz senın Türk lüğünden şüpe duyyorum............çiddiyetmiş.....ne günlere kaldık yaaa ...gurur duymak yerıne ciddiye almıyormuş....bey efendi............
  • Nerdesin laleli lions bak avukatlık paranı kesecekler bu konu ile ilgili ne gibi bir açıklaman olcak....
  • THY neden böyle. Uçaklar düşer, yanlış meydana iner, neden hep bu şirkette oluyor. Ben THY uçağına binmiyorum, çünkü ciddi bulmuyorum.

Türk Hava Yolları'na ait Boeing 737-800 tipi uçağının Gürcistan'daki askeri havaalanına yanlışlıkla inmesi THY'nin kendi sitesinde farklı bir şekilde yer aldı.

THY, uçağın varış noktasını XXX olarak gösterirken, varış durumunu da belirtmedi. Olayla ilgili resmi açıklama henüz yapılmadı.

İşte THY'nin kendi sitesinde yer alan ifade:

Tiflis

©AirportHaber

THY KENDİ SİTESİNDE NE YAZDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
THY BU SON YILLARDA İNANILMAZ PRESTİJ KAYBINA UĞRADI.BAYRAK TAŞICIYI OLAN BİR HAVA YOLU ŞİRKETİNİN BUNUN GİBİ DAHA BİRÇOK SKANDALA ADININ KARIŞMASI OLDUKÇA ÜZÜCÜ.BENCE BİRAN ÖNCE SIKI BİR REVİZYONA GİTMELİ.İŞİ BİLMEYEN,THY'NİN BİR ŞEKİLDE ADINI KÖTÜYE KULLANAN CABIN , COCKPIT, HAREKAT,DISPATCH.... PERSONELİNİ TEKRAR GÖZDEN GEÇİRMELİDİR. KURALLARA UYMAYAN,İŞİNİ CİDDİYE ALMAYAN HERTÜRLÜ PERSONEL'E GEREKEN YAPILMALIDIR. DİSİPLİNSİZ VE LAKAYIT DAVRANIŞLAR THY'DE KABUL EDILMEMELIDIR.SAYGILAR.(BLACKBİRD)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Senin gibi insanlar oldukca bu Ülke biryere varamaz senın Türk lüğünden şüpe duyyorum............çiddiyetmiş.....ne günlere kaldık yaaa ...gurur duymak yerıne ciddiye almıyormuş....bey efendi............

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Nerdesin laleli lions bak avukatlık paranı kesecekler bu konu ile ilgili ne gibi bir açıklaman olcak....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY neden böyle. Uçaklar düşer, yanlış meydana iner, neden hep bu şirkette oluyor. Ben THY uçağına binmiyorum, çünkü ciddi bulmuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000