25 Aralık 2017, Pazartesi 14:27:35

THY Kargo'dan milli otomotiv sanayine destek

Küresel hava kargo taşımacılığı pazarındaki payını her geçen gün artıran Turkish Cargo ile çözüm ortağı Lima Logistics, Tofaş’a özel lojistik hizmetler sunarak milli otomotiv sanayine önemli bir katkıda bulunuyor.
  • Adı sanı duyulmamış şirketler bunlar. Yakında yine patlamasın şunun bunun şirketi diye. Dikkat edin
  • Felsefesi “same day no delay” olan yer icin fazla hayali olmus...kargo seferleri 24 saat rotar yaptigi oluyor,24 saatte ulastirmayi gectim
  • Lima lojistik kim ? Daha önce hiç duyulmamış bir şirket . Global şirketler varken neden Tofaş Tk Kargo bu tur küçük şirketlere oncelik veriyor .
  • Thy Kargo birde bünyesinde çalıştırdığı 1500 Taşeron memur ve işçiye destek verse. Yaptığı Anlaşmalar ile gelen kargoyu hazırlayıp sevk eden kim. Önce iç müşterinize destek verin dış müşterinizle taşeronlar ilgileniyor zaten.

Geçtiğimiz günlerde filosuna iki yeni Boeing 777F kargo uçağını katarak hava kargo taşımacılığındaki hedeflerine bir adım daha yaklaşan Turkish Cargo, uluslararası taşımacılık sektörünün hızlı büyüyen yerli sermayeli şirketlerinden Lima Logistics ve otomotiv sanayinin öncü kuruluşlarından Tofaş  ile özel bir anlaşma için bir araya geldi.

Türkiye otomotiv sanayine önemli katkı sağlayacak anlaşma sayesinde Fiat Chrysler Automotive (FCA) tarafından İtalya’da üretilen parçalar, Lima Logistics’in İtalya’daki acente ağı üzerinden Tofaş’ın üretim hattına, Turkish Cargo ile 24 saatten daha az süre içerisinde JIT (Just in Time – tam zamanında) olarak ulaşacak.

Operasyonel başarısını ve ulaşım gücünü milli sanayinin hizmetine sunan Turkish Cargo, ilk etapta İtalya’dan Tofaş’ın Bursa’da bulunan fabrikasına haftalık 50 tonluk üretim malzemesi ve yedek parça taşıyacak. Bu anlaşma hava kargo sektörünün en hızlı büyüyen şirketi olan Turkish Cargo’nun pazardaki yükselişine ve İtalya pazarındaki ilk 5 şirketten biri olma hedefine de destek olacak. 

Dünyadaki üretim ve ticaret merkezlerine, ulaşım için en iyi bağlantıları sağlayan Turkish Cargo, kaliteli hizmet anlayışı ile sunduğu cazip olanakları, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına geliştirmeye devam ediyor ve her geçen gün artan lojistik talebe yönelik özel ve pratik çözümler üreterek, bölgesel ticareti geliştiriyor, ihracatçı firmalara destek olmayı sürdürüyor.

THY Kargo'dan milli otomotiv sanayine destek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Lima ~ 6 ay önce
Adı sanı duyulmamış şirketler bunlar. Yakında yine patlamasın şunun bunun şirketi diye. Dikkat edin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kargo ~ 6 ay önce
Felsefesi “same day no delay” olan yer icin fazla hayali olmus...kargo seferleri 24 saat rotar yaptigi oluyor,24 saatte ulastirmayi gectim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARGO1 ~ 6 ay önce
günüzmde kargolar türkiyede hala a300-a300-600-a310 operasyonu ile yapıldığı için olabilir mi?b777f brand new yani
Global ~ 6 ay önce
Lima lojistik kim ? Daha önce hiç duyulmamış bir şirket . Global şirketler varken neden Tofaş Tk Kargo bu tur küçük şirketlere oncelik veriyor .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tam Destek Hep Destek ~ 6 ay önce
Thy Kargo birde bünyesinde çalıştırdığı 1500 Taşeron memur ve işçiye destek verse. Yaptığı Anlaşmalar ile gelen kargoyu hazırlayıp sevk eden kim. Önce iç müşterinize destek verin dış müşterinizle taşeronlar ilgileniyor zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000