01 Temmuz 2017, Cumartesi 09:21:21

THY Kargo bir B747 daha kiraladı

Halihazırda filosunda Atlas Air'den kiraladığı bir adet Boeing B747-400 bulunan THY Kargo, bir B747 daha kiraladı.
  • Thy gelecek planlaması yaparken kargo işinin büyümesine paralel olarak filosunu da güçlendirmesi gerekir . Yanılmıyorsam AIRBUS firmasından 2 adet A 330 200 F siparişi teslim olacak bu arada bu yıl içerisinde 5 adet 777 300 ün 3 adedini 777 f kargo ya çevirmek istiyorlardı . Tabii olarak bu günden kargo uçağı sipariş versen teslim alman en az 3 yılı buluyor . Zaman kaybını önlemek için kiralama en mantıklısı .Dünyada bu kargo hava taşımacılığında ABD li şirketler FEDEX UPS KARGOLUX CATHAY PASIFIC DHL LUFHANSA QATAR bu alanda dünyada söz sahibi hava cargo firmaları
  • Act ucagını dunyaya duyurdunuz. Act senin yükünü senin adına taşıdı, sen ne yaptın? twitter'dan gecmis olsun dedin.. alakamız yok dedin.. ailelere destek verdiniz mi, hiç sanmam. Reklam icin afrikalı bebelere omur boyu destek vermeyi iyi bilirsiniz ama..
  • ACT kazasindan önce en ciddi kargo 747 kazası Kalitta ya aittir. THY müthiş seçim. Durmak yok yemeye devam...
  • Kalitta Air`de pilot olmak cok kolay : PILOT HIRING MINIMUMS: FAA Multi-Engine Airline Transport Certificate or Restricted Multi-Engine Airline Pilot Certificate 2500 + hours of total time (4,000 preferred) 500 hours turbo-jet or 1500 hours and Graduate of a US Military Training Program and SIC/PIC Type Rating in a Turbojet Aircraft Current FAA Class 1 Medical Certificate FCC Radio License No restrictions on International Travel Current US Passport !!!!!! Ability to pass a 10-year security background check and pre-employment Drug and Alcohol test .....yani AMERICAN PASSPORT !!!! Amerika`da paasaportlari postaneden alabiliyorsunuz !!! ....sonrada gelip Türkiye`de THY icin ucarsiniz ! GLOBALLESME dedikleri bu olsa gerek !!!

THY Kargo, dev kargo uçağı Boeing B747'lerden bir adet daha filosuna kattı. 

Halihazır'da Amerikalı şirket Atlas Air'den kiraladığı B747-400F'i Uzakdoğu pazarında görevlendiren Turkish Cargo, yine Amerikalı bir şirket olan Kalitta Air'den bir adet B747-400F kiraladı. 

Önceki gün THY sefer kodu ile göreve başlayan 10 yaşındaki uçak şu anda İstanbul-Frankfurt hattında kullanılıyor.

İşte THY'nin kiraladığı o uçak;

N403KZ...

THY Kargo bir B747 daha kiraladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

thy ~ 1 yıl önce
Thy gelecek planlaması yaparken kargo işinin büyümesine paralel olarak filosunu da güçlendirmesi gerekir . Yanılmıyorsam AIRBUS firmasından 2 adet A 330 200 F siparişi teslim olacak bu arada bu yıl içerisinde 5 adet 777 300 ün 3 adedini 777 f kargo ya çevirmek istiyorlardı . Tabii olarak bu günden kargo uçağı sipariş versen teslim alman en az 3 yılı buluyor . Zaman kaybını önlemek için kiralama en mantıklısı .Dünyada bu kargo hava taşımacılığında ABD li şirketler FEDEX UPS KARGOLUX CATHAY PASIFIC DHL LUFHANSA QATAR bu alanda dünyada söz sahibi hava cargo firmaları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 1 yıl önce
Act ucagını dunyaya duyurdunuz. Act senin yükünü senin adına taşıdı, sen ne yaptın? twitter'dan gecmis olsun dedin.. alakamız yok dedin.. ailelere destek verdiniz mi, hiç sanmam. Reklam icin afrikalı bebelere omur boyu destek vermeyi iyi bilirsiniz ama..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 1 yıl önce
ACT kazasindan önce en ciddi kargo 747 kazası Kalitta ya aittir. THY müthiş seçim. Durmak yok yemeye devam...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
crash ~ 1 yıl önce
NATİONALın afganistandaki kazasını unutma o kazada herkes öldü ama KALİTTA kazasında 10 kişiden 2 si öldü.
MAHO AIR ~ 1 yıl önce
Kalitta Air`de pilot olmak cok kolay : PILOT HIRING MINIMUMS: FAA Multi-Engine Airline Transport Certificate or Restricted Multi-Engine Airline Pilot Certificate 2500 + hours of total time (4,000 preferred) 500 hours turbo-jet or 1500 hours and Graduate of a US Military Training Program and SIC/PIC Type Rating in a Turbojet Aircraft Current FAA Class 1 Medical Certificate FCC Radio License No restrictions on International Travel Current US Passport !!!!!! Ability to pass a 10-year security background check and pre-employment Drug and Alcohol test .....yani AMERICAN PASSPORT !!!! Amerika`da paasaportlari postaneden alabiliyorsunuz !!! ....sonrada gelip Türkiye`de THY icin ucarsiniz ! GLOBALLESME dedikleri bu olsa gerek !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meraklı ~ 1 yıl önce
Ne içtin sen ya? Kafan mı iyi? Kalitta air'e alsınlar seni söyle.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000