14 Ekim 2014, Salı 11:20:34

THY KAPTANI HAYATINI KAYBETTİ

Bir dönem Türk Hava Yolları 737 filosunda kaptan pilot olarak görev yapan Tuna Ete hayatını kaybetti.
  • Ete kaptanım Allah rahmet eylesin Mekanın cennet olsun. VHF den senelerce CANIM diye hitap ettin. seni özleyeceğim. Kimilerinin kalbini kırmış olabilirsin , kimileri seni sevmeye bilir ama bu saygısızlık niye be kaptanım. Millet olarak tamamımız sahte kabadayı olmuşuz isim vermeden sahte rumuzlarla kabadayılık yapıyoruz o da öldükten sonra ne acı. Saygıdeğer ailenizin de başı sağolsun. Bir de buradan Sayın THY yöneticilerime tavsiyem var; lütfen Sacit DOKUZLAR gibi Tuna ETE gibi , Yavuz GÖZELER gibi , Celal AKER gibi , Mehmet PİRİ gibi bizde iz bırakan emekli ve rahmetli kaptanlarımızın isimlerini uçaklara versek ne kadar güzel olur. Ailesine ve sevenlere saygılarımla.
  • SENI GERCEKTEN TANIYANLAR,NE GUZEL YORUMLAR YAPIYORLAR.SEN BU GUZEL YORUMLARIN HEPSINI HAKEDIYORSUN.BIR-KAC KENDINI BILMEZIN YAZDIGI ASILSIZ VE ONEMSIZ YAZILAR O KISILERIN SAHSIYETINI ORTAYA DOKUYOR.BELLI KI O KISILER LAYIKIYLE GOREVLERINI YAPMADIKLARI ICIN SENDEN MUSAMAHA GORMEMISLER.SENI SEVIYORUZ.CENNET MEKANINDA NUR ICINDE YATMANI DILIYORUM.
  • Allah rahmet eylesin ben çok korkardım kendisinden hep ağlayarak gelirdim uçuşlarına çok saygılı davranıp saatlerce sohbet edince iyi davranırdı..ama gösterdiğim çabadan yorgun dönerdim eve bir daha uçmamak için dualar ederek...eşini çok severdi resimlerini gösterirdi hep allah sabır versin hanımefendiye..
  • Tuna kaptanim seni cok sevdik ve unutamayacagiz mekanin cenet olsun senin ailen bizim ailemizdir sen rahat uyuuuuuu....

Bir dönem Türk Hava Yolları 737 filosunda kaptan pilot olarak görev yapan Tuna Ete hayatını kaybetti.

Türk Hava Yolları'nın Boeing filosunda bir dönem pilotluk yapan Tuna Ete hayata gözlerini yumdu. Bir süredir tedavi gören deneyimli kaptan, hastalığıyla olan mücadelesinş kaybetti.

Ete Kaptan bugün Ataköy 5. Kısım Camii'nde kılınacak öğlen namazının ardından toprağa verilecek.

THY KAPTANI HAYATINI KAYBETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (95)

Lokman Aytemiz ~ 4 yıl önce
Ete kaptanım Allah rahmet eylesin Mekanın cennet olsun. VHF den senelerce CANIM diye hitap ettin. seni özleyeceğim. Kimilerinin kalbini kırmış olabilirsin , kimileri seni sevmeye bilir ama bu saygısızlık niye be kaptanım. Millet olarak tamamımız sahte kabadayı olmuşuz isim vermeden sahte rumuzlarla kabadayılık yapıyoruz o da öldükten sonra ne acı. Saygıdeğer ailenizin de başı sağolsun. Bir de buradan Sayın THY yöneticilerime tavsiyem var; lütfen Sacit DOKUZLAR gibi Tuna ETE gibi , Yavuz GÖZELER gibi , Celal AKER gibi , Mehmet PİRİ gibi bizde iz bırakan emekli ve rahmetli kaptanlarımızın isimlerini uçaklara versek ne kadar güzel olur. Ailesine ve sevenlere saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SEVGILI TUNA ~ 4 yıl önce
SENI GERCEKTEN TANIYANLAR,NE GUZEL YORUMLAR YAPIYORLAR.SEN BU GUZEL YORUMLARIN HEPSINI HAKEDIYORSUN.BIR-KAC KENDINI BILMEZIN YAZDIGI ASILSIZ VE ONEMSIZ YAZILAR O KISILERIN SAHSIYETINI ORTAYA DOKUYOR.BELLI KI O KISILER LAYIKIYLE GOREVLERINI YAPMADIKLARI ICIN SENDEN MUSAMAHA GORMEMISLER.SENI SEVIYORUZ.CENNET MEKANINDA NUR ICINDE YATMANI DILIYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eren ~ 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin ben çok korkardım kendisinden hep ağlayarak gelirdim uçuşlarına çok saygılı davranıp saatlerce sohbet edince iyi davranırdı..ama gösterdiğim çabadan yorgun dönerdim eve bir daha uçmamak için dualar ederek...eşini çok severdi resimlerini gösterirdi hep allah sabır versin hanımefendiye..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gokhan kurum ~ 4 yıl önce
Tuna kaptanim seni cok sevdik ve unutamayacagiz mekanin cenet olsun senin ailen bizim ailemizdir sen rahat uyuuuuuu....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000